خانه / دسته‌بندی نشده / لازمه تحقق حمایت ازکالای ایرانی،همراهی مردم و تولید کنندگان است

لازمه تحقق حمایت ازکالای ایرانی،همراهی مردم و تولید کنندگان استاسماعیل تبادار دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: رهبر معظم انقلاب در پیام نوروزی، سال جدید را سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری کردند که این نامگذاری نشانه اهمیت مسایل اقتصادی و معیشت مردم در سال جاری است.
وی با بیان اینکه نامگذاری سال ۱۳۹۷ تحت عنوان سال حمایت از کالای ایرانی دارای ابعاد اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی است گفت: مخاطب شعار امسال بر خلاف سال های قبل که مسئولان بودند، آحاد ملت و مسئولان هستند.
استاندار فارس بیان کرد: حمایت از کالای ایرانی دو الزام دارد که یکطرف مردم و مصرف کننده هستند که به لحاظ فرهنگی باید به این باور و اعتقاد برسند که مصرف کالای ایرانی افتخار محسوب می شود و نسبت به آن متعصب باشند کما اینکه امروزه بسیاری از تولیدات داخلی قدرت رقابت قوی با کالاهای خارجی در حوزه لوازم خانگی، مواد غذایی و غیره را دارند.
وی ادامه داد:الزام دوم شعار سال، تولید کنندگان ایرانی هستند که باید استانداردسازی با کیفیت عالی را متناسب با ذائقه مصرف کننده در دستور کار قرار دهند که با رعایت این مولفه ها می توان حرکت اجتماعی عظیم به عنوان تفکر و تعصب ملی ایجاد و آثار آن را در جامعه مشاهده کرد.
استاندار فارس گفت: دولت نیز در نخستین جلسه هیات وزیران مصوبه الزام خرید کالاهای ایرانی در مجموعه دستگاه های حاکمیتی و ممنوعیت خرید کالای خارجی را تصویب و ابلاغ کرد.
تبادار گفت: قطعا با همراهی مردم و تولیدکنندگان و پشتیبانی مسئولان،حرکتی اجتماعی در جامعه ایجاد می شود و آن وقت شاهد تولید خواهیم بود.
حضرت آیت ‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیام نوروزی به ‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۷ این سال را سال « حمایت از کالای ایرانی» نام‌گذاری کردند.
۹۲۵۴ /۱۸۷۶انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید