خانه / دسته‌بندی نشده / قلعه نویی: ۸ بازیکن ذوب آهن مستحق تعویض بودند

قلعه نویی: ۸ بازیکن ذوب آهن مستحق تعویض بودندبه گزارش ایرنا، امیرقلعه نویی شامگاه سه شنبه بعد از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل استقلال تهران در لیگ قهرمانان آسیا در نشست خبری این دیدار افزود: ذوب آهن چه در بیرون و چه در داخل میدان موفق ظاهر شد زیرا هم در زمین، بازی خوبی ارائه کردیم و هم هواداران با تشویق های مناسب خود، روحیه تیمی را افزایش دادند.
وی ادامه داد: رشید مظاهری دروازه بان ما یکی از ارکان های اصلی پیروزی ما در این دیدار بود و درمجموع می توان گفت که دروازه بان های دو تیم بازیکنان شاخص این میدان بودند زیرا هر دو با مهارهای مناسب خود باعث شدند دروازه ها بسته بماند.
وی خاطرنشان کرد: با حضور قاسم حدادی فر در نیمه نخست در زمین تا حد زیادی توپ و میدان را در اختیار گرفتیم اما روند تیمی ما در نیمه دوم بهتر شد.
قلعه نویی ابراز امیدواری کرد که برای همه دیدارهای ذوب آهن این تعداد هوادار به ورزشگاه بیابند.
سرمربی ذوب آهن ادامه داد: برخی از بازیکنان ما در حد و اندازه خود نبودند وتغییراتی که استقلال در ترکیب خود داد باعث شد ما بتوانیم بر بازی سوار شویم.
او در پاسخ به سوالی در باره بگو و مگویی خود با تماشاچیان پشت دروازه ذوب آهن اظهارکرد: این سوالات عجیب است و در نشست خبری باید سوال فنی پرسید.
این دیدار از ساعت ۱۹:۱۵ امروز با حضور ۱۲ هزار تماشاگر در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان آغاز شد که تیم ذوب آهن اصفهان با تک گل جورجی ولسیانی در دقیقه ۹۲ از روی نقطه پنالتی، دروازه مهدی رحمتی را باز کرد.
در این دیدار هر دو تیم بر روی دروازه های هم خطراتی را ایجاد کردند ولی ذوب آهنی ها در نیمه دوم بازی موفق عمل کردند و توانستند این دیدار را با پیروزی به پایان برسانند.
۸۱۱۴/۶۰۲۰/ ۱۳۳۹انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید