خانه / دسته‌بندی نشده / قلعه نویی : شهرآورد اصفهان افتخاری برای فوتبال ایران بود

قلعه نویی : شهرآورد اصفهان افتخاری برای فوتبال ایران بودبه گزارش ایرنا، امیر قلعه نویی عصر جمعه پس از پیروزی تیمش برابر سپاهان اصفهان در نشست خبری افزود: هر دو تیم با معرفت و تکریم یکدیگر و با ارائه یک بازی خوب روز زیبایی را برای تماشاگران رقم زدند ؛ امیدوارم فرهنگ شهرآورد اصفهان در تمام فوتبال ایران حاکم شود.
وی تاکید کرد : زمانی که یک بر صفر از حریف جلو افتادیم، سپاهان این موقعیت را داشت که سه گل به ما بزند ولی این امر محقق نشد و خوشحالم این ۶ امتیاز در اصفهان باقی ماند.
قلعه نویی با اشاره به اینکه سپاهان در نیمه دوم نسبت به نیمه اول موقعیت چندانی نداشت ، گفت: ما در نیمه دوم به دنبال تله گذاری بودیم تا بدین نحو بتوانیم موقعیت هایی برای خود خلق کنیم.
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان خاطر نشان کرد: از مسئولان تیم درخواست می کنم شرایط مالی ذوب آهن را بهبود بخشند زیرا بازیکنان تنها ۳۰ درصد از قراردادهای خود را دریافت کردند و بازیکنان جدید حتی یک ریال نگرفتند.
وی اضافه کرد: ذوب آهن درآستانه حضور در لیگ قهرمانان باشگاه های آسیاست وبه این تیم باید یک نگاه ملی داشت وامیدوارم در هفته جاری بدهی قرارداد بازیکنان پرداخت شود.
وی همچنین با اشاره به شعار هواداران سپاهان بر ضد کرانچار سرمربی این تیم گفت: هواداران مطالبات دارند اما این مطالبات باید از راه درست ارائه شود.
وی افزود: کرانچار سرمربی قابل احترامی است و باید احترام او همواره حفظ شود.
وی گفت: سپاهان از جمله تیم های لیگ برتراست که فوتبال زیبا ارائه می کند و گردش توپ و ایجاد موقعیت این تیم بسیار خوب است.

** کرانچار: هواداران بدانند سپاهان به روزهای اوج خود باز می گردد
سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان نیز در این نشست گفت: از نحوه بازی تیم راضی هستم و هواداران ناراضی بدانند در هفته های آینده با کاهش نوسانات ،سپاهان به روزهای اوج خود برمی گردد.
زلاتکو کرانچار افزود:همچون گذشته نتوانستیم از شانس های خود به خوبی استفاده کنیم ؛ البته می دانیم سپاهان در حال شکل گرفتن است و بازیکنان ورودی به این تیم در حال هماهنگی با سایر بازیکنان هستند.
وی ادامه داد: امیدواریم در۲ بازی آینده برابر سپید رود رشت و فولاد خوزستان بتوانیم به شرایط خوب خودبازگردیم چون جایگاه و امتیازات تیم ها در جدول به گونه ای است که می توان با بازی های مناسبت و کسب پیروزی به رده های بالا رسید و حتی سهمیه لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا را نیز کسب کنیم.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان تصریح کرد: من به این تیم ایمان داریم و امروز هم شانس جانب ما را نگرفت و حتی مهدی شریفی نیز یک شانس گل مسلم را از دست داد.
وی افزود : ۲ گلی که از ذوب آهن دریافت کردیم به دلیل اشتباهات فردی بازیکنان بود و از اینکه تماشاگران به صورت پرشور حضور داشتند اما ناخرسند برگشتند، ناراحتم.
شصت و دومین شهرآورد اصفهان ساعت ۱۵ امروز (جمعه) به میزبانی تیم سپاهان درورزشگاه نقش جهان آغاز شد و این تیم در پایان با نتیجه ۲ بر یک مغلوب ذوب آهن شد.
میلاد فخرالدینی در دقیقه ۱۱ و مرتضی تبریزی در دقیقه ۸۸ برای تیم ذوب آهن گلزنی کردند و ساسان انصاری نیز در دقیقه ۹۰ از روی نقطه پنالتی تک گل سپاهان را به ثمر رساند.
ت / ۶۰۲۰ / ۶۰۲۲ خبرنگار: علیرضا حکیمیان – امیر حسین اکبری – انتشار دهنده : عمادیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید