خانه / دسته‌بندی نشده / قلعه نویی: بازیکنان جدید نیاز به هماهنگی بیشتری دارند

قلعه نویی: بازیکنان جدید نیاز به هماهنگی بیشتری دارندبه گزارش ایرنا، امیرقلعه نویی عصر جمعه در نشست خبری بعد از دیدار با پیکان افزود: بازیکنان جدید در ۲بازی در نیم فصل خوب کار کردند و در این دیدار اکبر ایمانی نیز با این که تازه به جمع ما اضافه شد عملکرد مطلوبی داشت.
وی گفت: در این سال ها که مربیگری کردم این قدر در یک بازی که امروز داد زدم ، داد نزده بودم ، خدا را شکر می کنم که سه امتیاز این بازی را کسب کردیم ؛ پیروزی در این دیدار نظر روحی و روانی برای بازیکنان ما مهم بود واز بازیکنان تشکر می کنم که به طور متوالی در این ۲دیدار پیروز شدیم.
سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان گفت: این دیدار می توانست هم مساوی و هم با اختلاف چند گل حتی سه گل به نفع ما تمام شود و شانس آوردیم در دقیقه ۹۳ گل نخوردیم، با این حال بازیکنان تلاش خودرا کردند.
قلعه نویی تصریح کرد: همه رقبای ما در این هفته تساوی کردند و کسب ۶ امتیاز در ۲هفته اخیر برای ما حکم ۱۵ امتیاز را داشت.
وی همچنین با قدردانی از حمایت آذری مدیرعامل باشگاه و سایر مسئولان ذوب آهن از تیم گفت: امیدوارم این پیروزی ها ادامه داشته باشد چون لیاقت تیم ما بالاتر از این است.
وی در مورد ادامه همکاری خود با ذوب آهن بعد از پایان قراردادش نیز گفت: امسال خیلی اذیت شدم، در این مورد آخر فصل حرف می زنم اما از اصفهان خاطرات خوبی دارم.

**جلالی : بی توجهی و بی تجربگی برخی از بازیکنان تیم باعث باخت ما شد.
سرمربی تیم فوتبال پیکان نیز گفت : برای یک مربی بدترین و درد ناکترین موضوع این است که از همان نقاطی گل بخوریم که به بازیکنان در آن مورد تذکر دادم و تمرین کردیم.
مجید جلالی اظهار کرد: در سه بازی گذشته این اتفاق برای پیکان افتاد و با وجود بازی خوبی که پیکان انجام داد در دفاع اشتباهاتی داشتیم و باعث شده به راحتی دروازه ما باز شود.
وی در پاسخ به سئوالی در باره اینکه آیا تیم پیکان وارد بحران شده است گفت: بحران تعریف دارد و برای تیمی که از اول فصل هدف گذاری کرد و در نیمه بالای جدول باشد بحرانی وجود ندارد.
وی اظهار کرد: با این وجود تیم پیکان هفت بازی پشت سر هم برد داشت و بعد از آن بردی نداشت و این چیز خوبی نیست و باید بازیکنان تمرکز خود را بالاببرند.
جلالی گفت: در نیم فصل تمرین های خوبی داشتیم و در سه دیدار گذشته برغم بازی خوب نتوانستیم از موقعیت های خود درست استفاده کنیم و دربازی با پدیده باید سه گل می زدیم.
جلالی تصریح کرد: تیم پیکان خوب بازی می کند و در لحظه اشتباهاتی می کنیم که جبران آن سخت است و باید در دیدارهای آینده جبران کنیم.
دیدار تیم های ذوب آهن اصفهان و پیکان تهران در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران در ورزشگاه نقش جهان اصفهان با برتری ۲ بر یک ذوب آهن به پایان رسید.
تیم ذوب آهن با کسب دومین پیروزی متوالی خود ۲۶ امتیازی شد و به رتبه ششم جدول رده بندی رسیدند و پیکان تهران نیز ۲۷ امتیازی باقی ماند.
ت/۸۱۱۴/ ۶۰۲۲ خبرنگار: امیر حسین اکبری – انتشار دهنده : عمادیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید