خانه / دسته‌بندی نشده / فوت یک تن در روستای ‘دماغ سفید’ سرپل ذهاب به علت گازگرفتگی

فوت یک تن در روستای ‘دماغ سفید’ سرپل ذهاب به علت گازگرفتگیسیروس صادقی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، زمان وقوع این حادثه را روز گذشته ذکر کرد و اظهار داشت: یک مرد زلزله زده که در داخل چادر از وسایل گرمایشی گاز سوز استفاده می کرد، به علت رعایت نکردن نکات ایمنی و استنشاق گاز منوکسیدکربن دچار خفگی شد.
وی بیان کرد: بلافاصله پس از وقوع این حادثه نیروهای انتظامی و امدادی به محل حادثه اعزام و نسبت به انتقال جسد به سردخانه اقدام کردند.
وی بر لزوم نکات ایمنی توسط زلزله زدگان اسکان یافته در داخل چادرها تاکید کرد و افزود: مردم زلزله زده در هنگام استفاده از وسایل گرمایشی گازسوز در داخل چادر، توصیه های ایمنی را جدی بگیرند و بخشی از چادر را برای خروج گاز منوکسید کربن باز نگه دارند.
پیشتر نیز یک پیر زن در شهرستان ثلاث باباجانی در داخل چادر به علت گازگرفتگی جان باخته بود.
زمین لرزه ۷٫۳ ریشتری ۲۱ آبان در ۱۱ کیلومتری بخش ازگله، ۳۲ کیلومتری شهرستان سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه تاکنون ۵۷۹ کشته و ۱۲ هزار و ۳۸۶ مصدوم داشته است.
این زلزله به ۱۰ شهرستان و یک هزار و ۹۳۰ روستای استان کرمانشاه خسارت وارد کرده و براساس ارزیابی های صورت گرفته ۷۷ هزار واحد مسکونی شهری و روستایی نیز آسیب کلی و جزئی دیده است.
۷۰۷۹/۸۰۶۶ خبرنگار:فرزین مدرسی ** انتشار دهنده:علی مولویانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید