خانه / دسته‌بندی نشده / فعالیت سردار حسن شاطری الگوی امروز برای مدیریت باتقوا در مسیر الهی بود

فعالیت سردار حسن شاطری الگوی امروز برای مدیریت باتقوا در مسیر الهی بودبه گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین علیرضا پناهیان یکشنبه‌شب در آیین سالگرد و بزرگداشت شهید سردار حسن شاطری در مسجد الزهرای سمنان، افزود: نوع مدیریت سردار شاطری در بازسازی مناطق جنوب لبنان و سوریه انقلابی، انسانی و فراملیتی بود.
وی با اشاره به اینکه مدیریت انقلابی و سرشار از تقوای سردار شاطری گمشده امروز ماست، تاکید کرد: باید نوع مدیریت سردار شهید حسن شاطری امروز نیز در کمک به زلزله‌زدگان، رفع بیکاری، اشتغالزایی و رفع مشکلات کشاورزی و واحدهای تولیدی کشور مدنظر قرار گیرد.
پناهیان، با اشاره به فعالیت سردار شاطری در بازسازی نقاط حساس و آسیب دیده کشورهای لبنان و سوریه، تاکید کرد: مدیریت سردار شاطری متفاومت از فرماندهی بود، به طوری که مدیریت این شهید والامقام از مسوولان بالارتبه آن کشورها تا افراد کارآمد و حتی کودکان را شامل می شد.
استاد حوزه و دانشگاه، تقوا را از ویژگی های اصلی نوع مدیریت سردار شاطری در بازسازی مناطق آسیب دیده جنوب لبنان و سوریه عنوان و خاطرنشان کرد: سردار شاطری در تمام امور با خدا معامله می کرد و با ایمان کامل در امور دشواری که در نگاه دیگران غیرممکن بود به مدد الهی پیروز می شد.
پناهیان، به کار مهم سردار شهید شاطری در بازسازی جنوب لبنان و سپس در سوریه اشاره کرد و گفت: در سوریه در حالی که اطراف حرم به دلیل حملات تکفیری ها خالی از سکنه شده بود، به همت سردار شاطری و با مدیریت شهری، اجتماعی، معیشتی، نظامی و فرهنگی وی، به گونه ای شد که در طول یک سال آن منطقه دوباره فعال شد و دشمن تا ۲ هزار کیلومتری از حرم مطهر دور شد.
وی بیان کرد: شهرکی که در اطراف حرم در سوریه امروز فعال است نشانه و یادگاری از مدیریت، خلاقیت، آزادگی و شجاعت سردار حسن شاطری است.
استاد حوزه و دانشگاه افزود: برخی شهدا مقام شان پس از شهادت بر همه مشخص می شود ولی سردار حسن شاطری در زمان حیات نیز شهید زنده بود.
فرمانده سپاه قائم(عج) استان سمنان نیز در این آیین گفت: با خدمات شایسته، سردار حسن شاطری را باید شهید جهان اسلام نامید که از سوی دیگر مردمی و حتی محبوب کودکان بود.
سردار حسن حسن زاده با اشاره به اینکه سردار حسن شاطری و سردار حسین همدانی دو شهیدی بودند که لرزه بر اندام صهیونیسم انداختند، افزود: سردار حسن شاطری با ایجاد بوستان و ساختمانی در نزدیکی مرز صهیونیست‌ها، پرچم جمهوری اسلامی را آنجا برافراشت.
در این آیین، با حضور آیت الله سیدمحمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان، سیدعباس دانایی فرماندار و مسوولان و خانواده شهید سردار شاطری و دیگر شهدای این شهر، از مستند بی‌قرار با موضوع زندگی شهید شاطری، برنامه‌ها و محصولات جامع چندرسانه‌ای فرهنگی این سردار شهید رونمایی شد.
شهید سردار حسن شاطری سال ۱۳۴۱ در سمنان متولد شد و ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ در مسیر دمشق به بیروت به شهادت رسید، وی با نام حسام خوشنویس خدمات ارزشمندی در مبارزه با گروه‌های تروریستی و داعش و به ویژه در بازسازی مناطق جنگ‌زده در لبنان و سوریه به اسلام داشت.
۶۱۰۳انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید