خانه / دسته‌بندی نشده / فراز کمالوند:اشتباهات داوری در ۲ بازی اخیر صنعت نفت را از پیروزی محروم کرد

فراز کمالوند:اشتباهات داوری در ۲ بازی اخیر صنعت نفت را از پیروزی محروم کردبه گزارش ایرنا فراز کمالوند عصر سه شنبه در نشست خبری پیش از بازی تیم های صنعت نفت آبادان و پرسپولیس تهران اظهار کرد: اشتباه داوری در ۲ بازی گذشته، نتیجه ای دیگر برای تیم ما رقم زد و فینال جام حذفی را با اشتباه داوری از دست دادیم.
وی افزود:هفته هاست تمرکز خود را در بازی ها از دست داده ایم زیرا اتفاقات فوتبالی نتایج را برای ما رقم نزد و این داوران بودند که امتیازات مهمی را از ما گرفتند.
سرمربی صنعت نفت آبادان گفت:با نظر کارشناسان داوری امسال ۱۱ پنالتی برای ما گرفته نشد و با این شرایط بازیکنان به لحاظ روحی افت می کنند.
کمالوند با اشاره به بازی صنعت نفت برابر پرسپولیس تهران افزود:امیدواریم در این بازی داور تعیین کننده نتیجه بازی نباشد و واقعیت فنی بازی نتیجه را رقم بزند.
وی اظهار کرد:بازی تیم های صنعت نفت و پرسپولیس همیشه زیبا و پر گل بوده و امیدواریم این دیدار هم مورد پسند تماشاگران واقع شود.
سرمربی صنعت نفت آبادان گفت:پرسپولیس ۱۸ هفته باخت نداشته و با اختلاف زیادی در صدر جدول رده بندی قرار دارد ولی ما نیز نشان دادیم که چه تیم توانمندی هستیم.
کمالوند افزود:پرسپولیس را خیلی خوب آنالیز کردیم و برای کنترل کردن نقاط قوت این تیم برنامه های خوبی داریم.
وی با انتقاد از برنامه ۹۰ گفت:با اشتباهات داوری فینال جام حذفی و شانس آسیایی شدن از مردم آبادان گرفته شد و از عادل فردوسی پور درخواست کردیم در برنامه ۹۰ فرصت صحبت کردن بدهد که با ممانعت وی روبه رو شدیم.
کمالوند افزود:مدتهاست تیمی در فوتبال ما تمامی ستاره ها را جذب می کند و دولت بدهی هایش را پرداخت می کند ولی باز هم این به دنبال حمایت است.
وی اظهار کرد:نگاه در فوتبال ما عادلانه نیست و مردم آبادان با اشتباهاتی که به ضرر تیم صنعت نفت شد سرخورده شدند؛ آبادانی ها فوتبال را خوب می فهمند و اکنون باید جوابگوی آنها بود.
سرمربی صنعت نفت افزود:مردم آبادان تا کی باید صبوری کنند؟ چقدر باید اعتراض نکنیم؟ چرا کسی حق این مردم را نمی دهند؟
کمالوند گفت:در هیچ جای دنیا تیمی نیست که در ۱۳ روز چهار بازی انجام دهد، ما را در گوشه رینگ قرار دادند، گردو غبار مال این شهر است، شهدا مال این شهر است، کمبودها به این شهر تعلق دارد از سوی دیگر ظلم هم در حق مردم این شهر می شود.
به گزارش ایرنا برانکو ایوانکویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل تاخیر در پرواز تهران به آبادان نتوانست به این نشست خبری برسد.
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که با ۲۹ امتیاز در رده نهم جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر قرار دارد فردا چهارشنبه از هفته بیست و سوم این مسابقات میزبان پرسپولیس تهران است.
۷۱۰۴/۶۱۲۵ /۶۰۳۷
خبرنگار:مسعود گادار**تنظیم کننده:حمیدرضا ترابی فرد ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید