خانه / دسته‌بندی نشده / فاز نخست رینگ جنوب شرقی پایتخت آماده بهره برداری

فاز نخست رینگ جنوب شرقی پایتخت آماده بهره برداری

به گزارش ایسنا، وحیدرضا محمدی با اعلام اینکه دو کیلومتر از بزرگراه شهید نجفی رستگار افتتاح می شود، گفت: بخشی از این بزرگراه حدفاصل بزرگراه آزادگان تا شهرک مشیریه به صورت رفت و برگشت در دو باند تندرو و کندرو آماده بهره برداری است که با این افتتاح، دسترسی ساکنان شهرک مشیریه به بزرگراه آزادگان و بالعکس تسهیل می شود.

وی افزود: به منظور تامین دسترسی املاک باقی مانده در ضلع جنوب بزرگراه در شهرک مشیریه پل خیابان شهید مزینانی نیز احداث شده است که با افتتاح قطعه شماره یک بزرگراه، این پل نیز به بهره برداری می رسد.

شهردار منطقه ۱۵ ادامه داد:  این پروژه از پروژه های اولویت دار شهر تهران است که با عنایت ویژه شهردار تهران و اعضای شورای شهر و نیز تخصیص اعتبارات و نقدینگی، تملک آن طبق برنامه ریزی صورت گرفته، انجام شده است.

به گفته وی، برای تملک کامل املاک معارضین باند تندروی پروژه، امسال ۵۲ پلاک برنامه ریزی شده بود که تاکنون قرارداد ۴۱  پلاک انجام شده و ۱۱ پلاک دیگر در مرحله توافق است.

وی با اشاره به اینکه به محض توافق و تملک هر پلاک، عملیات تخریب انجام و تحویل پیمانکار طرح می شود، افزود: طی دو سال گذشته ۷۶ ملک خریداری و ۲۸ هزار مترمربع از اراضی آزاد شده و در اختیار پروژه  قرار گرفته است.

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، محمدی در پایان با اشاره به اینکه در آینده نزدیک با تکمیل این بزرگراه تا بزرگراه امام رضا(ع) واتصال آن به بزرگراه آزادگان بار ترافیکی میدان بسیج کاهش خواهد یافت، یادآور شد: این بزرگراه یک پروژه ملی است که با بهره برداری از آن رینگ ترافیکی جنوب شرق تهران کامل خواهد شد.

انتهای پیام

درباره admin

مشاهده بیشتر

لزوم ساماندهی محدوده خلازیر بدون نگاه سلبی

به گزارش ایسنا، محمد سالاری در تجمع انتخاباتی امروز یکشنبه که در محل مسجد حضرت …

پاسخی بگذارید