خانه / دسته‌بندی نشده / عملیات اجرایی ۲ پروژه اقتصادی در رابر استان کرمان آغاز شد

عملیات اجرایی ۲ پروژه اقتصادی در رابر استان کرمان آغاز شدبه گزارش ایرنا، فرماندار رابر در آیین کلنگ زنی این پروژه ها گفت: هتل پلاس رابر با سرمایه گذاری ۲۸ میلیارد تومان توسط بخش خصوصی در چشمه عروس رابر احداث می شود.
کرامت علیدادی افزود: با راه اندازی این پروژه برای ۷۰ نفر به طور مستقیم و ۱۴۰ نفر به طور غیر مستقیم اشتغال ایجاد خواهد شد.
وی ادامه داد: با توجه به نیاز شهرستان رابر در بخش گردشگری امید است با هماهنگی بخش خصوصی زمینه گردشگری جهت حضور گردشگران داخلی و خارجی، بیش از پیش فراهم شود.
فرماندار رابر با اشاره به آغاز عملیات اجرایی کارخانه پیشرفته آسفالت ۱۲۰ تنی رابر اظهار کرد : برای احداث این کارخانه سه میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان توسط بخش خصوصی هزینه می شود.
وی تصریح کرد: این کارخانه طی یک ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.
کرامت علیدادی ادامه داد: یکی از دلایل راه اندازی این واحد صنعتی کاهش هزینه نقل و انتقال آسفالت برای ساماندهی معابر شهرستان رابر است.
دومین سفر استانی دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان در دولت دوازدهم به استان کرمان انجام شده و در این سفر ۲روزه بیش از ۱۰هزار میلیاردتومان پروژه صنعتی و معدنی افتتاح و معادل همین میزان نیز عملیات اجرایی پروژه های کلیدی در این استان آغازخواهد شد.
خبرنگار: بهجت فروزان مهر**انتشار: بهنام احمدی
۷۴۲۵/ ۵۰۵۴انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید