خانه / دسته‌بندی نشده / عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: شکست داعش بر اقتدار جبهه اسلام افزود

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: شکست داعش بر اقتدار جبهه اسلام افزود‘مرتضی صفاری نطنزی’ روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پیروزی محور مقاومت برابر داعش و شکست سایر گروه‌ های تکفیری، رویدادی تاریخی در جهان اسلام است که بر قدرت جمهوری اسلامی ایران نیز افزود و باید گرامی داشته شود.
وی با اشاره به شادی مردم سوریه و عراق پس از نابودی داعش و آزادسازی این کشورها افزود: ۸۰ درصد سوریه و ۶۰ درصد از کشور عراق در اشغال نیروهای داعش بود اما با مشارکت نیروهای محور مقاومت، حضور نیروهای بسیج مردمی (حشد الشعبی) و همراهی سپاه بساط داعش برچیده شد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: پایان داعش بار دیگر استکبار را تحقیر کرد و آمریکائی ‌ها و هم‌ پیمانانش پس از این شکست به شدت عصبانی هستند.
وی اضافه کرد: بی شک آنچه موجب اقدام های استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا در دشمنی با نیروی مقتدر و مردمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران شده، نقش‌ آفرینی ‌های این نهاد انقلابی در عرصه‌ های مختلف نظام و کشور است.
صفاری بیان کرد: این پیروزی با هدایت های مدبرانه مقام معظم رهبری و جانفشانی‌های شهدای مدافع حرم، جانبازان و ایثارگران، اتحاد کشورهای ایران، سوریه، لبنان، عراق و سایر متحدان با محور مقاومت به دست آمد و جمهوری اسلامی با ایستادگی در برابر توطئه‌های دشمنان به عنوان یک قدرت برتر جهانی بار دیگر اقتدار خود را به رخ دشمنان کشید.
نماینده مرم نطنز و قمصر در مجلس همچنین گفت: این شکست‌ها به طور قطع موجب تضعیف جایگاه ایالات متحده آمریکا در افکار عمومی شد اما رویارویی جبهه حق و باطل همچنان ادامه یافته و آمریکا دست از دشمنی با ایران برنخواهد داشت.
۳۰ آبان امسال سردار «قاسم سلیمانی» فرمانده نیروی قدس سپاه پس از آزادسازی شهر ابوکمال سوریه از چنگال خون آشام نیروهای داعش، در پیامی به محضر رهبر معظم انقلاب پایان سیطره شجره خبیثه ملعونه داعش
را اعلام کرد.
۷۴۳۰/۸۱۲۳ / ۲۰۹۳ ** خبرنگار: رحمت الله کاملی بادی ** انتشاردهنده: اصغر دواتگرانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید