خانه / دسته‌بندی نشده / عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: دشمن با طراحی فتنه های اخیر درصدد گرفتن انتقام از نظام اسلامی است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: دشمن با طراحی فتنه های اخیر درصدد گرفتن انتقام از نظام اسلامی استبه گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین مجتبی ذوالنوری عصر جمعه درمراسم دعای سمات خانواده های معظم شهیدان درحسینیه امام خمینی (ره) دفتر رهبر معظم انقلاب درقم، اظهار داشت: امروز دشمنان و ایادی و اذناب منطقه ای آنها در حوزه های متعدد شکست را چشیده و مانند مار زخمی سعی می کنند زهر خود را بر امت مسلمان ایران بریزند.
نماینده قم در مجلس شورای اسلامی، با تبیین شکست های پیاپی دشمن، آزاد سازی سوریه از چنگال تکفیری های ملحد و ولیدهای آل سعود و صهیونیست را از جمله آن ذکر کرد، و افزود: جنگ نیابتی دشمن با نظام اسلامی درسوریه در شرایطی به شکست انجامید، که شکستن محور مقاومت، قیچی کردن پر و بال جمهوری اسلامی و بازکردن راه تنفس رژیم صهیونیستی درمنطقه ازجمله اهداف آن بود که به سرشکستگی منتهی شد.
وی اشغال بخش های وسیعی ازخاک عراق را دومین فتنه دشمن در منطقه برشمرد، و گفت: تکفیریها در عراق تا نزدیکی مرز ایران پیشروی کرده و بارها اعلام نمودند، عراق خاکریز ابتدایی ما است و هدف نهایی ایران است، ولی در این کشور نیز با شکست روبرو شدند.
وی رویدادهایی همچون برگزاری همه پرسی در منطقه کردستان عراق و استعفای سعد حریری نخست وزیر لبنان را دیگر فتنه های استکبار و ایادی آن برای ضربه زدن به نظام اسلامی و جبهه مقاومت دانست، و افزود: نظام اسلامی مقتدرانه همه این توطئه ها رانقش برآب کرد، به نحوی که اکنون دنیا پرچم شکست را بر دوش نمایندگان آمریکا و علم عزت، افتخار و اقتدار را بر بام نظام بر افراشته می بینند.
وی افزود: از این رو چرا نباید ناراحت نباشند؟ و چرا نباید عقده و کینه نداشته باشند و درصدد توطئه جدید بر نیایند و از بقایای فتنه ۸۸، ضد انقلاب و سلطنت طلبان توطئه جدید را سامان ندهند؟ و و قایع و فتنه های یک هفته گذشته را طراحی و سازمان دهی نکنند.؟
نماینده قم درمجلس شورای اسلامی با تجلیل از حضور پر شور مردم قم در راهپیمایی ۱۳ دی ماه این حرکت انقلابی را به مفهوم پایان ناآرامی ها توصیف کرد، و افزود: در همه نقاط کشور شاهد این شور و هیجان و خلق حماسه بودیم، و البته مردم قم مانند همیشه پیشتاز، پرچم دار، الگو و نورافکن مسیر بقیه کشور بودند.
مردم انقلابی و متدین قم روز چهارشنبه سیزدهم دی ماه ۹۶ در محکومیت ناآرامی های ایجاد شده در برخی مناطق کشور، راهپیمایی باشکوه و حماسی را از میدان جانبازان تا حرم مطهر حضرت معصومه (س) برگزار کردند.
۷۴۰۳/ ۶۱۳۳/ خبرنگار: محسن آقاگلی ** انتشار: جعفرمسلمیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید