خانه / دسته‌بندی نشده / عده ای به هر طریقی به دنبال ناکارآمد نشان دادن دولت هستند

عده ای به هر طریقی به دنبال ناکارآمد نشان دادن دولت هستندبه گزارش ایرنا، اردشیر نوریان روز دوشنبه در آیین معارفه فرماندار جدید شهرستان شهرکرد افزود: این در حالی است که مردم در مقام قضاوت و داوری قرار دارند و در تحلیل های خود از سیاسیون مدعی بسیار جلوترند.
نماینده مردم شهرستانهای شهرکرد، سامان و بن در مجلس شورای اسلامی، شایسته سالاری را از مهمترین شعارهای جریان اصلاح طلبی کشور عنوان کرد و ادامه داد: شعاری که در قاموس ادبیات سیاسی اصلاحات نمود دارد، شایسته سالاری است و باید همواره بر این اصل مقید باشیم.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه مرزبندی های سیاسی در کشور از درون تهی شده اند، افزود: ملاک عزل و نصب ها عمل و رفتار افراد است و اصلاح طلبی و اصولگرایی تنها القاب عاریه ای است.
نوریان در پاسخ به سوالی، گفت: اصلاح طلبی به لفظ و شعار نیست و باید آن را در عمل که همانا حرکت به سمت رفع نقایص است، نشان داد.
وی جابه جایی مدیران را لازمه رشد و پیشرفت دانست و افزود: انتظار می رود فرماندار جدید در شان فرماندار مرکز استان باشد و بتواند با سعه صدر و مدارا امور استان را به پیش ببرد.
نماینده مردم شهرستانهای شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از برخی نخبگان سیاسی استان خاطرنشان کرد: آفتی که امور استان را همواره با چالش مواجه کرده این است که نخبگان سیاسی استان قواعد بازی را رعایت نمی کنند و در برخی موارد مشاهده شده بعد از پیروزی رقیب انتخاباتی خود، این حقیقت را باور نکرده و همچنان درگیر موضوع هستند.
به گزارش ایرنا، در این آیین از خدمات ۴ ساله حمید ملکپور دهکردی فرماندار سابق شهرستان شهرکرد قدردانی و عبدالعلی ارژنگ به عنوان فرماندار جدید این شهرستان معرفی شد.
شهرستان شهرکرد با بیش از ۳۱۵ هزار نفر جمعیت، دارای سه بخش، ۶ دهستان، ۹ شهر و ۲۵ روستا است. این شهرستان دارای ۹۰ کرسی در شورای اسلامی روستا و ۴۷ کرسی در شورای اسلامی شهر است.
۷۳۶۳/۲۰۹۷ /۱۵۹۶انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید