خانه / دسته‌بندی نشده / ظرفیت بوشهر برای میزبانی رقابت های والیبال ساحلی مطلوب است

ظرفیت بوشهر برای میزبانی رقابت های والیبال ساحلی مطلوب استبه گزارش ایرنا، احمد ضیایی روز شنبه در نشست سالانه مجمع هیات والیبال استان بوشهر افزود: با توجه به مطلوب بودن زیرساخت این ورزش در بوشهر تصمیم بر این شد تا زمینه میزبانی این شهر در مسابقات والیبال ساحلی ملی و بین المللی فراهم شود.
وی بیان کرد: برگزاری چنین مسابقاتی در استان بوشهر می تواند به توسعه والیبال ساحلی در این استان کمک شایانی کند.
ضیایی ادامه داد: فدراسیون والیبال در برنامه های خود استفاده از رئیس هیات های والیبال استان ها را در دستور کار قرار داده و از این طریق توسعه ورزش والیبال در شهرستان ها مورد توجه ویژه ای واقع شده است.
وی گفت: در این راستا تاکنون سه مدیر از استان های هرمزگان، گیلان و آذربایجان شرقی به ریاست کمیته های والیبال ساحلی، حقوقی و تدوین آیین نامه و داوران منصوب شدند.
ضیایی ادامه داد: در سفرهای استانی قصد داریم از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات فراروی والیبال استان آشنا و برای حل آنها تصمیم گیری کنیم.
وی افزود: در مسیر کسب سمت ریاست فدراسیون والیبال تصمیم گرفتم چنانچه تا ۶ ماه نتوانم به اهداف مدنظر خود برای کمک به والیبال دست پیدا کنم از صحنه کنار روم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر نیز گفت: هیات والیبال یکی از سه هیات پرمخاطب و پرطرفردار این استان است.
احمد بهروزیان فر افزود: هشت شهرستان استان بوشهر ساحلی است که این مهم زمینه مناسبی برای توسعه والیبال ساحلی محسوب می شود.
۷۲۱۲/ ۶۰۴۵انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید