خانه / دسته‌بندی نشده / طرح تحقیق‌ و تفحص از استانداری کردستان از دستور کار خارج شد/دعوت کمیسیون شوراها از شهردار تهران

طرح تحقیق‌ و تفحص از استانداری کردستان از دستور کار خارج شد/دعوت کمیسیون شوراها از شهردار تهرانبه گزارش ایرنا، اصغر سلیمی در تشریح جلسه امروز- سه شنبه- کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی گفت: طرح تحقیق و تفحص از استانداری کردستان به جهت انصراف ۶ نماینده در جلسه ۱۷ تیرماه سال جاری کمیسیون و یکی دیگر از نمایندگان متقاضی در جلسه امروز، از دستور کار کمیسیون خارج شد.
نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همچنین نمایندگان تصمیم گرفتند تا در جلسه روز سه شنبه ۱۸ مهرماه از شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر تهران برای ارایه گزارشی درباره وضعیت پایتخت و برنامه شورای اسلامی شهر دعوت کنند.
سلیمی افزود: طرح اصلاح ماده ۵۷ قانون آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی نیز در کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور به عنوان کمیسیون اصلی مطرح و با رای موافق نمایندگان به تصویب رسید.
به گزارش خانه ملت، سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی در توضیح طرح مذکور، گفت: تغییر عنوان کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور به کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مفاد این طرح بود که مورد نظر موافق نمایندگان واقع شد.
سیام**۳۰۶۱*۱۴۴۹*تنظیم: میترا بلندقامتی*انتشار: امیر کاردان رادانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید