خانه / دسته‌بندی نشده / طرح‌های شیطان‌پرستی چگونه به ویترین لباس‌فروشی‌ها راه پیدا می‌کند؟

طرح‌های شیطان‌پرستی چگونه به ویترین لباس‌فروشی‌ها راه پیدا می‌کند؟

میر اسماعیل صدیق در گفت و گو با ایسنا گفت: در کرج سه اتحادیه مربوط به پوشاک وجود دارد، اتحادیه‌های تولیدکنندگان پوشاک، پیراهن‌دوزان و تریکو، پوشاک را تولید کرده و فروشندگان آن را عرضه می‌کنند.


وی در ادامه افزود: برخی سفارش دهندگان از نبود آگاهی و اطلاعات کم تولیدکنندگان و چاپ کنندگان پوشاک استفاده و طرح‌های نامتعارف شیطان پرستی و فرقه‌های ضاله را به اتحادیه‌های مربوط سفارش می‌دهند، تولید کنندگان و خیاطان هم به دنبال دریافت سفارش هستند، قبول می‌کنند.


صدیق افزایش نظارت را امری ضروری دانست و اظهار کرد: باید نظارت بر تولید را بیشتر کنیم چون تا تولیدی نباشد واحد صنفی هم چیزی عرضه نمی‌کند.


وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر شاهد عرضه کنندگانی مانند صفحه‌های اینترنتی و دست فروشان، شو های خصوصی هستیم که عضو اتحادیه نیستند پس نظارتی هم بر آنها نیست.


وی افزود: البته تولیدی‌ها و چاپخانه‌های غیرقانونی و به اصطلاح زیر زمینی وجود دارد که باید به فعالیت آنها هم توجه شود.


رئیس اتحادیه فروشندگان پوشاک کرج گفت: تهاجم فرهنگی از ما جلوتر حرکت کرده و مد جامعه ما را تعیین می‌کند، ما نباید از این موضوع غافل شویم. متاسفانه طراحی پوشاک در کشور متولی مشخصی ندارد و هرکس اظهار ریاست بر این مسند را دارد. باید از طرح‌های ایرانی_اسلامی و به روز استفاده کنیم تا به موفقیت برسیم.


وی در پایان وجود سه اتحادیه مرتبط با پوشاک را تا حدودی مشکل ساز دانست و افزود: انتظار می‌رود با استان شدن منطقه البرز فکری هم به حال این وضعیت شود، وجود سه اتحادیه مرتبط با پوشاک باعث صرف هزینه و موازی کاری‌های بسیاری شده است که به نظر می‌رسد با تجمیع این سه اتحادیه نظارت بیشتر و کیفیت هم افزایش پیدا کند.


به گزارش ایسنا، اخیراً  با همکاری تعزیرات حکومتی البرز، بازرسی اصناف و اطلاعات سپاه امام حسن مجتبی(ع) البرز چند واحد عرضه کننده پوشاک نامتعارف پلمب و چند نفر هم در این رابطه دستگیر شدند.


انتهای پیام

درباره admin

مشاهده بیشتر

غلظت آلاینده دی‌اکسید گوگرد در برخی نقاط تهران تا ۵۰ درصد بیشتر شده است

به گزارش ایسنا حسین شهیدزاده در رویداد یک روزه نشست‌های تخصصی برخط آلودگی هوا و …

پاسخی بگذارید