خانه / دسته‌بندی نشده / طرح‌های شیطان‌پرستی چگونه به ویترین لباس‌فروشی‌ها راه پیدا می‌کند؟

طرح‌های شیطان‌پرستی چگونه به ویترین لباس‌فروشی‌ها راه پیدا می‌کند؟

میر اسماعیل صدیق در گفت و گو با ایسنا گفت: در کرج سه اتحادیه مربوط به پوشاک وجود دارد، اتحادیه‌های تولیدکنندگان پوشاک، پیراهن‌دوزان و تریکو، پوشاک را تولید کرده و فروشندگان آن را عرضه می‌کنند.


وی در ادامه افزود: برخی سفارش دهندگان از نبود آگاهی و اطلاعات کم تولیدکنندگان و چاپ کنندگان پوشاک استفاده و طرح‌های نامتعارف شیطان پرستی و فرقه‌های ضاله را به اتحادیه‌های مربوط سفارش می‌دهند، تولید کنندگان و خیاطان هم به دنبال دریافت سفارش هستند، قبول می‌کنند.


صدیق افزایش نظارت را امری ضروری دانست و اظهار کرد: باید نظارت بر تولید را بیشتر کنیم چون تا تولیدی نباشد واحد صنفی هم چیزی عرضه نمی‌کند.


وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر شاهد عرضه کنندگانی مانند صفحه‌های اینترنتی و دست فروشان، شو های خصوصی هستیم که عضو اتحادیه نیستند پس نظارتی هم بر آنها نیست.


وی افزود: البته تولیدی‌ها و چاپخانه‌های غیرقانونی و به اصطلاح زیر زمینی وجود دارد که باید به فعالیت آنها هم توجه شود.


رئیس اتحادیه فروشندگان پوشاک کرج گفت: تهاجم فرهنگی از ما جلوتر حرکت کرده و مد جامعه ما را تعیین می‌کند، ما نباید از این موضوع غافل شویم. متاسفانه طراحی پوشاک در کشور متولی مشخصی ندارد و هرکس اظهار ریاست بر این مسند را دارد. باید از طرح‌های ایرانی_اسلامی و به روز استفاده کنیم تا به موفقیت برسیم.


وی در پایان وجود سه اتحادیه مرتبط با پوشاک را تا حدودی مشکل ساز دانست و افزود: انتظار می‌رود با استان شدن منطقه البرز فکری هم به حال این وضعیت شود، وجود سه اتحادیه مرتبط با پوشاک باعث صرف هزینه و موازی کاری‌های بسیاری شده است که به نظر می‌رسد با تجمیع این سه اتحادیه نظارت بیشتر و کیفیت هم افزایش پیدا کند.


به گزارش ایسنا، اخیراً  با همکاری تعزیرات حکومتی البرز، بازرسی اصناف و اطلاعات سپاه امام حسن مجتبی(ع) البرز چند واحد عرضه کننده پوشاک نامتعارف پلمب و چند نفر هم در این رابطه دستگیر شدند.


انتهای پیام

درباره admin

مشاهده بیشتر

اولتیماتوم فرماندار تهران به دستگاه‌های اجرایی در وضعیت قرمز پایتخت

به گزارش ایسنا، عیسی فرهادی، فرماندارتهران و فرمانده  قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونای کلانشهر تهران …

پاسخی بگذارید