خانه / دسته‌بندی نشده / صادرات ۱۰۷ میلیون دلار کالا به خارج از گمرک البرز/رشد ۱۱۹ درصدی

صادرات ۱۰۷ میلیون دلار کالا به خارج از گمرک البرز/رشد ۱۱۹ درصدیعلی اصغر بناساز روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا، گفت: این میزان صادرات نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۱۱۹ درصد رشد ارزش دلاری داشته است.
وی اضافه کرد: چای ، آرد گندم، مارگارین، فرآورده های آنتی اکسیدان، فرآورده های غلات و فرآورده های تانسیو اکتیو از جمله محصولاتی بودند که طی این مدت از طریق گمرک البرز صادر شده است.
بناساز گفت: عمده این محصولات به کشورهای عراق، افغانستان، بنین در غرب آفریقا، پاکستان، کنیا، قطر، کویت، امارات و انگلستان صادر شده است.
سرپرست گمرک البرز در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اعلام آمادگی گمرک استان برای صادرات محصولات کشاورزی خاطر نشان کرد: گمرک البرز بری صادرات محصولات کشاورزی و انجام تشریفات گمرکی هیچ گونه مشکلی ندارد.
بناساز ادامه داد: حمل یکسره بدون نیاز به تخلیه کالا و ارزیابی در محل مورد تقاضا از جمله تسهیلاتی است که گمرک البرز با هدف تسهیل در صادرات انواع کالاها از جمله محصولات کشاورزی به صادرکنندگان ارائه می دهد.
وی با بیان اینکه طی ماههای گذشته صادرات محصولات کشاورزی از گمرک استان در حد قابل قبول نبوده اظهار داشت: این امر به دلیل مشکلاتی از جمله حمل هوایی و یا صدور مجوز مربوط به دیگر دستگاه های متولی بوده و در بخش گمرکی مشکل نداریم.
بناساز گفت: در صورت برطرف شدن این مشکلات، گمرک البرز این آمادگی را دارد که محصولات کشاورزی صادر کنندگان را به دیگر کشورهای دنیا صادر نماید.
۷۴۱۴/۱۵۳۵خبرنگار:وحیده عسکری**انتشار دهنده:داریوش غفاریانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید