خانه / دسته‌بندی نشده / شیعیان انحرافی بزرگترین خدمت را به استکبار کرده اند

شیعیان انحرافی بزرگترین خدمت را به استکبار کرده اندبه گزارش ایرنا، حسن رحیم پور ازغدی، روز پنجشنبه در نشست علمی نقد افراطی گرایی مذهبی در دانشگاه علوم اسلامی رضوی در مشهد افزود: تفکر شیعه انگلیسی از صدر اسلام وجود داشته و در هر دوره نماینده ای داشته است.
وی ادامه داد: طرز تفکر شیعه انگلیسی باعث شد امیرالمومنان علی (ع) و امام حسین(ع) تنها بمانند و حکومت از دست امام حسن(ع) خارج و به معاویه منتقل شود.
وی با بیان اینکه از راه پخش سخنرانی های شیعیان افراطی سر بسیاری از افراد بیگناه بریده می شود، افزود: جریانهای ضدشیعه با توسل به سخنرانی شیعیان افراطی به نفع خود تبلیغ و عضوگیری می کنند.
رحیم پور ازغدی اظهار داشت: در کلیسای پروتستان، کشیش ها در کنار آموزش امور مذهبی، هنرهای مختلف کاربردی هم یاد می گیرند و جاهایی که برای تبلیغ می روند به فقرا، گداها و بیماران در دورترین نقاط آفریقا خدمت کرده و با محبت و خدمت حتی مسلمانان را مسیحی می کنند.
وی افزود: امروز بعد از ۴۰ سال هنوز می گوییم نیاز به تربیت طلاب متخصص در امور مختلف مذهبی و ادیان گوناگون داریم. همین حرفها سی، چهل سال پیش هم بیان می شد. مدیران حوزه ها، مراجع و روحانیان متوجه خطر نیستند. هر چند حوزه های علمیه نسبت به اوایل انقلاب تغییر کرده اما نیاز به تغییرات اساسی تری داریم.
۷۵۰۷/۵۱۳۲انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید