خانه / دسته‌بندی نشده / شکست تیم والیبال شهرداری ارومیه مقابل کاله مازندران

شکست تیم والیبال شهرداری ارومیه مقابل کاله مازندرانبه گزارش ایرنا، این دیدار عصر امروز چهارشنبه در سالن ۶ هزار نفری غدیر ارومیه برگزار شد و در پایان تیم شهرداری ارومیه با نتیجه سه بر ۲ مغلوب میهمان خود کاله مازندران شد.
ست اول این دیدار با شروع طوفانی شاگردان خداپرست همراه بود و در نهایت تیم شهرداری ارومیه با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ به برتری دست یافت.
بازیکنان شهرداری ارومیه در ست دوم با تشویق های پرشور هواداران توانستند با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ به پیروزی برسند و برای کسب نتیجه نهایی امیدوار شوند.
اما در ست سوم با وجود تشویق های هواداران و بازی هجومی تیم شهرداری، چند اشتباه فنی باعث شد تا بازیکنان کاله از فرصت استفاده کنند و این ست را با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ به سود خود به پایان برسانند.
در ست چهارم هم شاگردان عطایی توانستند یک بازی هیجانی را به نمایش بگذارند و با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ تیم شهرداری ارومیه را مغلوب خود کرد.
ست پنجم که یک ست سرنوشت ساز برای تیم ارومیه بود با بازی تهاجمی بازیکنان شهرداری ارومیه پیگیری شد تا بتواند به جمع هشت تیم برتر صعود کند ولی باز هم این شاگردان عطایی بودند که با نتیجه ۱۵ بر ۱۳ این ست را از آن خود کردند.
پیش تر نیز در دور رفت این رقابت ها تیم شهرداری در خانه حریف با نتیجه ۳ بر یک مقابل کاله مازندران شکست خورده بود.
تیم شهرداری ارومیه در دیدار بعدی خود در روز چهارشنبه هفته بعد، ۴ بهمن سال جاری با شهرداری تبریز دیدار می کند.
تیم شهرداری ارومیه در دیدارهای پیشین خود از تیم های ایرانیان گنبد، شمس، بانک سرمایه تهران، کاله آمل، شهرداری تبریز، شمس،رعد پدافند کاشان، خاتم اردکان و بانک سرمایه شکست خورده و تیم های سارویه ساری، رعد پدافند کاشان، خاتم اردکان یزد، هاوش گنبد کاووس و سارویه ۲۱ را شکست داده است.
نتیجه دیدار تیم شهرداری ارومیه با پیکان تهران و سایپا نیز با رای کمیته انضباطی به سود تیم های پیکان و ساپیا رقم خورده است.
تیم والیبال شهرداری ارومیه در آخرین رده بندی دور برگشت بازی ها با ۱۸ امتیاز در رده دهم قرار دارد.
۸۱۳۵/ ۳۰۷۲
** خبر: شهین بیدادرس ** انتشار: علیرضا فولادیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید