خانه / دسته‌بندی نشده / شکست آمریکا در سوریه از ویتنام سنگین تر است

شکست آمریکا در سوریه از ویتنام سنگین تر استبه گزارش خبرنگار ایرنا، سردار سرتیپ پاسدار حسین دقیقی روز جمعه در جمع نمازگزاران کاشان گفت: شکست آمریکایی ها در کشور سوریه در حالی رقم زده شد که از افزون بر ۶۰ کشور نیرو وارد منطقه کردند اما در نهایت با ناتوانی در جنگ نظامی دوباره به اعمال فشارهای اقتصادی روی آوردند.
وی افزود: ایجاد داعش برای انفعال موج بیداری اسلامی در کشورهای منطقه بود چرا که حکومت های مرتجع را تکان می داد.
مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: دونالد ترامپ با پول سعودی ها بیش از ۶۵۰ هزار فرصت شغلی در ایالات متحده ایجاد کرده در حالی که همزمان جوانان مسلمان از جمله در همان عربستان در فقر دست و پا می زنند.
او اضافه کرد: پیشرفت جریان مقاومت در این سال ها چنان بود که برجام را به مسئله ای بین المللی تبدیل کردند تا این پیروزی ها تحت تاثیر قرار بگیرد و در این میان تصور شد تا شاید آمریکا تغییر رفتاری در رویکرد حمایت از دیکتاتورها دارد اما مشاهده شد که چنین نیست.
سردار دقیقی عنوان کرد: بحث اصلی توطئه دشمن جهت ایستادگی در برابر اراده مردم مسلمان منطقه است اما در نهایت پیروزی بزرگ همچنان که از سوی خداوند وعده داده شده است.
وی در ادامه به سوم خرداد سالگرد آزادسازی خرمشهر اشاره کرد و گفت: صدام با کمک حامیانش برای تجزیه کشور آمده بود اما این پیروزی بزرگ با تقدیم هزاران شهید و جانباز نشان داد که نمی توانند با ایران رویارویی کنند.
مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: پس از آزادسازی خرمشهر دشمنان به این نتیجه رسیدند که تنها باید از پیروزی ایران جلوگیری کنند و از این رو فشارها و تحریم ها را علیه ما افزایش دادند.
او در ادامه یادآوری کرد: همانگونه بیانات امام خمینی (ره) مبنی بر رفتن شاه، صدام و شکست مارکسیسم به حقیقت پیوست، امید می رود بزودی پیش بینی چیره شدن مستضعفین بر مستکبرین در این سده نیز محقق شود.
۸۱۲۳ / ۱۳۳۹انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید