خانه / دسته‌بندی نشده / شهید صیاد شیرازی الگوی فرماندهان انقلابی است

شهید صیاد شیرازی الگوی فرماندهان انقلابی استبه گزارش ایرنا امیر سرتیپ ناصر آراسته روز شنبه در مراسم بزرگداشت نوزدهمین سالگرد شهادت امیر سپهبد علی صیاد شیرازی در مسجد جامع سلماس افزود: این شهید والامقام اسطوره ملی و جهانی است.
وی بیان کرد: با شهادت شهید صیاد شیرازی بار دیگر ندای صداقت و راستی، ایثار و فداکاری و عشق به ولایت در میان رادمردان ارتش جمهوری اسلامی طنین انداز شد.
وی با بیان اینکه همه ما مجذوب صداقت و پاکی شهید صیاد شیرازی بودیم، اظهار کرد: تقوای الهی از این شهید بزرگوار، فردی سخت کوش ساخته بود و وقتی به مشکلی بر می خوردیم، وی در رفع آن پیشگام می شد.
سرهنگ ابراهیم حیدرزاده، فرمانده تیپ ۲۶۴ پیاده شهید علی عبدی سلماس نیز با اشاره به تلاش شهید صیاد شیرازی برای پیشرفت روزافزون ارتش به ویژه نیروهای زمینی و توپخانه، اظهار کرد: خلاقیت های این شهید بزرگوار در هشت سال دفاع مقدس، ضربه های جبران ناپذیری را به دشمن بعثی و منافقان وارد کرد.
به گزارش ایرنا در این آئین با اهدای لوح از خانواده های معظم شهدای سلماس تجلیل به عمل آمد و مردم و مسئولان این شهرستان با حضور در مزار شهدا و نثار فاتحه یاد و خاطره شهید صیاد شیرازی و شهدای دوران انقلاب و دفاع مقدس را گرامی داشتند.
شهید سپهبد علی صیاد شیرازی در سحرگاه ۲۱ فروردین ۱۳۷۸ و پس از عمری مجاهدت و تلاش خستگی‌ناپذیر به دست منافقان کوردل به درجه رفیع شهادت نائل شد.
۷۱۵۶/۳۰۷۲انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید