خانه / دسته‌بندی نشده / شهرک های گلخانه ای گسترش می یابد

شهرک های گلخانه ای گسترش می یابدبه گزارش ایرنا، علی اشرف منصوری روز چهارشنبه در سفر به استان البرز به منظور توسعه شهرک های کشاورزی با محوریت کشت های گلخانه ای، افزود: البرز به دلیل داشتن شرایط آب و هوایی مشابه شرایط گلخانه ای، از جمله استان هایی است که پتانسیل خوبی برای گسترش این بخش از فعالیت های کشاورزی دارد.
وی شرکت شهرک های کشاورزی را جزو شرکت های توسعه ای اعلام کرد و اظهار داشت: سرمایه گذاری در این بخش نیازمند همکاری و مساعدت سایر دستگاه ها است و امیدواریم این اتفاق در استان البرز صورت پذیرد.
در ادامه رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز، ضمن تشریح وضعیت گلخانه های استان، راه اندازی و بهره برداری این پروژه ها را در ایجاد اشتغال و بهره وری آب در استان موثر عنوان کرد.
سید مجید موسوی ضمن قدردانی از رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به دلیل مساعدت های صورت گرفته در خصوص تخصیص منابع مورد نیاز در جهت گسترش شهرک های گلخانه ای، گفت: سازمان جهاد کشاورزی استان در زمینه تخصیص اعتبارات لازم جهت اجرای این پروژه ها حداکثر تلاش خود را انجام خواهد داد.
راه اندازی سه شهرک گلخانه ای در منطقه ماهدشت شهرستان کرج، ساوجبلاغ و نظرآباد در استان البرز در دست مطالعه و بررسی است.
هم اکنون در کشور ۵۴۷ مجتمع و شهرک کشاورزی مشغول فعالیت هستند که از این تعداد شهرک کشاورزی، ۳۱۲شهرک مجتمع دامی، ۵۲ شهرک شیلاتی و ۱۸۳ شهرک نیز گلخانه هستند.
۶۱۵۶/۱۵۳۵انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید