خانه / دسته‌بندی نشده / شهرداران سگزآباد،خرمدشت،نرجه و آبگرم منصوب شدند

شهرداران سگزآباد،خرمدشت،نرجه و آبگرم منصوب شدندبه گزارش روز سه شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری قزوین در این احکام که به صورت مجزا صادر شده اند،آمده است:با عنایت به پیشنهاد شورای اسلامی به موجب این حکم به مدت چهار سال به عنوان شهردار منصوب می شوید.
در ادامه این احکام آمده است:امید می رود با اتکال به خداوند منان و استفاده از امکانات مادی و معنوی در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای و پیشبرد دقیق سیاست های عمومی دولت تدبیر و امید جناب آقای دکتر روحانی با همکاری متقابل مسئولان محلی در انجام وظایف محوله و خدمت به مردم شریف و مومن موفق و موید باشید.
شهرهای سگزآباد از توابع شهرستان بوئین زهرا،خرمدشت و نرجه هر ۲ از توابع شهرستان تاکستان و آبگرم از توابع شهرستان آوج هستند.
تاکنون از ۲۵ شهر استان قزوین در دوره پنجم شوراهای اسلامی، با پیشنهاد شوراهای شهرهای مربوطه و با حکم استاندار برای ۱۳ شهر شهرداران جدید تعیین شده و یا شهرداران سابق ابقا و هفت شهردار نیز در حال طی نمودن مراحل اداری برای انتصاب هستند و پنج شهردار دیگر شهرهای استان نیز هنوز معرفی نشده اند.
۷۳۸۹*۳۰۱۳
خبرنگار: نسرین رحیمی**انتشار دهنده: رضا اولادیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *