خانه / دسته‌بندی نشده / شهرآورد والیبالی مازنی ها را کاله آمل برد

شهرآورد والیبالی مازنی ها را کاله آمل بردبه گزارش خبرنگار ایرنا ، این دیدار که یکشنبه شب در سالن سید رسول حسینی شهر ساری برگزار شد ، تیم کاله آمل در ست های دوم ، سوم و چهارم با نتیجه ۲۵ – ۱۳ ، ۲۵ – ۲۰ و ۲۵ – ۲۷ به پیروزی رسید و ست اول این دیدار نیز با نتیجه ۲۵-۲۳ به سود ساری ۲۱ خاتمه یافت.
دیدار رفت این دو تیم در آمل به سود ساری ۲۱ تمام شده بود.
تیم کاله آمل از ۱۸ بازی والیبال لیگ برتر باشگاههای ایران با ۳۴ امتیاز در رده پنجم پشت سر پیکان تهران قرار گرفت و ساری ۲۱ که پس از مشکل مالی در نیم فصل دوم ۷ بازیکن خودش را از دست داد ، با ۱۴ امتیاز در قعر جدول جا خوش کرد تا یک پله به سقوط نزدیک تر شود.
ساری ۲۱ در صورتی که نتواند در ۵ بازی آینده حداقل ۶ امتیاز کسب کند، به طور حتم یکی از ۲ تیمی خواهد بود که به لیگ دسته یک سقوط می کند.
ساروی ها که با تغییر نامشان از سارویه به ساری ۲۱ در انتظار کمک مالی مسئولان شهرستانی برای حضور پرقدرت در نیم فصل دوم بودند با به سنگ خوردن تیرشان و جذب نکردن بازیکن جدید به دلیل بی پولی باید روزهای بدتری را به انتظار بنشینند.
در رقابت های والیبال لیگ برتر باشگاههای ایران ۱۲ تیم حضور دارند که ساری ۲۱ و رعد پدافند کاشان تیم های قعرنشین جدول هستند.
خبرنگار : حسین فلاحتی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
۶۹۸۲/۱۶۵۴انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید