خانه / دسته‌بندی نشده / شرکت کنندگان در مسابقات جهانی والیبال نشسته تبریز چه گفتند؟

شرکت کنندگان در مسابقات جهانی والیبال نشسته تبریز چه گفتند؟به گزارش خبرنگار ایرنا، از جمله جذابیت ها و تفاوت های نشست خبری قبل از افتتاحیه مسوولان و شرکت کنندگان در مسابقات ۶ تیم والیبال نشسته برتر جهان در تبریز، پاسخگویی آنها به همه سوال های خبرنگاران و اذعان شان به بالا بودن سطح تیم ملی والیبال نشسته کشورمان بود.
سرمربیان تیم های والیبال نشسته برتر جهان که در این نشست خبری حاضر بودند، در پاسخ به این سوال که از رویداد بین المللی تبریز ۲۰۱۸ چه پیامی را به کشورشان خواهند برد، جواب های متفاوتی داشتند؛ در حالی که سرمربی تیم آمریکا از زیبا و لذتبخش بودن حضور در تبریز سخن می گفت، سرمربی تیم روسیه اعلام کرد که تیمش برای نتیجه گرفتن مقابل تیم ملی ایران و دیگر تیم های حاضر در مسابقات تمام تلاش خود را به کار خواهد برد.
سرمربی تیم ملی والیبال نشسته بوسنی و هرزگوین نیز با ابراز خوشحالی از حضور در مسابقات ‘سوپرسیکس’ در ایران و شهر زیبای تبریز، به نگرانی هایش برای عبور از سد تیم ملی اکراین به عنوان نایب قهرمان والیبال نشسته اروپا در سال ۲۰۱۷ اشاره کرد و سرمربی تیم ملی اکراین نیز از برنامه ریزی تیمش برای دفاع از عنوان نایب قهرمانی دوره قبل خبر داد.
مسوول برگزاری مسابقات والیبال نشسته ۶ تیم برتر جهان در تبریز نیز در این نشست با اشاره به پخش زنده تلویزیونی این رقابت ها گفت: مهمترین هدف برگزاری این مسابقات، سوق دادن افراد معلول به سمت ورزش و کسب قهرمانی است.
هادی رضایی افزود: برگزاری مسابقات جهانی والیبال نشسته موسوم به ‘سوپرسیکس’ از یک سال قبل برنامه ریزی شده بود و تیم هایی همچون ایران، آمریکا، آلمان، اوکراین، روسیه و برزیل برای شرکت در آن اعلام آمادگی کردند که تیم برزیل در لحظات آخر کناره گیری کرد و تیم بوسنی و هرزگوین به عنوان ذخیره، جایگزین برزیل شد.
رضایی خاطرنشان کرد: این ۶ تیم جزو ۱۰ تیم برتر جهان از نظر شاخص هایی مانند شرکت مردان و زنان در تیم ها، مدال آوری و شرکت در مسابقات منطقه ای هستند و مسابقات ‘سوپریکس’ برای اولین بار در ایران برگزار می شود.
گوردن نیلی، مسوول فنی مسابقات ‘سوپرسیکس’ نیز در این نشست با تشکر از میزبانی تبریز گفت: تا چند روز آینده مسابقاتی در این شهر شروع خواهد شد که هیجان والیبال را در آن شاهد خواهیم بود و امیدوارم تیم های حاضر در این مسابقات در ایجاد این هیجان توانمند باشند.
لارنت تورسیلاس، مسوول رسانه ای مسابقات ‘سوپرسیکس’ نیز گفت: خوشحال هستم در شهر تبریز و مسابقات شش تیم برتر جهان حضور دارم و از طرف رییس فدراسیون جهانی پارا والیبال از شما تشکر می کنم و امیدوارم این مسابقات در سطح بالایی برگزار شود.
وی یادآور شد: تیم ملی والیبال نشسته ایران سالها است قهرمان مسابقات می شود، سال به سال سطح این تیم بالا رفته است و امیدوارم با حضور دیگر تیم ها در این مسابقات سطح تیم های دیگر هم افزایش یابد.
تورسیلاس با بیان اینکه برگزاری مسابقات ‘سوپرسیکس’ در تبریز باعث ایجاد انگیزه در بین معلولان و گسترش والیبال نشسته در سطح جهان می شود، افزود: حضور پرشمار نمایندگان رسانه ها در این نشست خبری، نشان از پوشش کامل خبری این مسابقات دارد که به نوبه خودم از این اقدام مسوولان برگزای مسابقات کمال تشکر را دارم.
مایکل، سرمربی تیم ملی والیبال نشسته آلمان نیز گفت: امیدواریم که برای دیگر تیم ها یک رقیب جدی باشیم و از سازماندهی مسوولان برگزاری مسابقات و همچنین مهمان نوازی شان تشکر می کنیم.
وی عنوان کرد: در مسابقات والیبال نشسته سال ۲۰۱۷ با شکست تیم ملی اکراین در فینال این مسابقات قهرمان اروپا شدیم.
مایکل ادامه داد: مسابقات ‘سوپرسیکس’ سطح بالایی دارد و من برای دومین بار شانس حضور در کشور ایران را یافتم و اگر قوانین اجازه بدهد، آرزو می کنم مسابقات سال بعد هم در ایران برگزار شود؛ باید بگویم که تیم والیبال نشسته آلمان بعد از مسابقات ریودوژانیرو تاکنون مربی نداشته و برگزاری مسابقات تبریز فرصت مناسبی برای آمادگی تیم آلمان خواهد بود تا خودش را جمع و جور کند.
گفتنی است اولین دوره مسابقات والیبال نشسته ۶ تیم برتر جهان از سی ام فروردین تا چهارم اردیبهشت ماه جاری در سالن صدرای تبریز برگزار خواهد شد.
این مسابقات در راستای رویداد بین المللی تبریز ۲۰۱۸ برگزار می شود؛ تبریز در سال ۲۰۱۸ به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام انتخاب شده است.
۹۸۵۳/۵۱۸انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید