خانه / دسته‌بندی نشده / شاهد خدمت رسانی به بخش های مختلف کشور هستیم

شاهد خدمت رسانی به بخش های مختلف کشور هستیمرامین نورقلی پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: استقرار نظام جمهوری اسلامی با این تفکر در کشور شکل گرفت که یک تحول بنیادین در خدمت رسانی به محرومین و افراد کم برخوردار ایجاد کند که با همت دست اندرکاران و همراهی مردم این موضوع تحقق پذیرفت و کارهای بزرگی در این زمینه اجرایی شد که مشهود و قابل درک است.
وی با یادآوری اینکه فعالیت های گسترده ای در حوزه های عمرانی و خدمات عمومی در مناطق مختلف کشور صورت پذیرفته است، افزود: نمی توان کاستی های موجود را انکار کرد، ولی توسعه و خدمت رسانی در بخش های مختلف کشور نیز قابل لمس است.
به گفته وی؛ شرایط مختلف بین المللی مانند جنگ هشت ساله تحمیلی، اعمال تحریم های سخت بین المللی در حوزه های اقتصادی و دیگر شرایط همه باعث شد تا عرصه اقتصادی برای کشور تنگ شود.
نماینده شهرستانهای کردکوی، بندرترکمن، بندرگز و گمیشان درمجلس ادامه داد: با این وجود در گسترش خدمات عمومی به اقصی نقاط کشور و ایجاد زیر ساخت های توسعه برای مناطق مختلف خوب عمل کرده ایم.
نورقلی پور همچنین گفت که نیاز داریم با ایجاد اصلاحات در مسیر حرکت نظام همانند اوایل انقلاب تحولات بنیادین را در نظام اقتصادی کشور رقم بزنیم و راه برای خدمت به محرومین هموارتر شود.
استان گلستان واقع در شمال ایران یک میلیون و ۸۶۹ هزار نفر جمعیت دارد که از اقوام و مذاهب مختلف هستند، اغلب ساکنان شهرستان های بندرترکمن و گمیشان ازحوزه انتخابیه غرب استان را هموطنان ترکمن تشکیل می دهند.
۷۳۳۳/۱۶۴۸انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید