خانه / دسته‌بندی نشده / سیل راه ارتباطی مسکن مهر پلدختر را مسدود کرد

سیل راه ارتباطی مسکن مهر پلدختر را مسدود کردنعمت الله دستیاری شامگاه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: شدت بارش های امروز به حدی بود که روان آب ها تبدیل به سیل شد و پل ارتباطی مسکن مهر با مرکز شهر پلدختر را به زیر آب برد.
فرماندار پلدختر افزود: بارش شدید باران موجب آبگرفتگی معابر و ایجاد مشکل در تردد شهروندان شده است که تیم های خدمات شهری شهرداری در حال رفع این آبگرفتگی ها هستند.
وی گفت: مسکن مهر پلدختر از ابتدا به دلیل جانمایی نادرست و غیرکارشناسی در مسیر سیلاب قرار گرفته و بر اثر بارندگی های چند روز اخیر دچار آبگرفتگی شدید شده است.
دستیاری با بیان اینکه آب وارد منازل برخی از اهالی ساکن در مسکن مهر شده است، افزود: نیروهای شهرداری و هلال احمر اقدام به بازگشایی مسیر و رفع مشکل در مسکن مهر کردند.
وی اظهار کرد: با توجه به تداوم بارندگی ها نیروهای ستاد بحران شهرستان در آماده باش کامل هستند و در قالب تیم هایی در سطح شهر به ویژه مسکن مهر مستقر شده اند تا از بروز حوادث ناگوار جلوگیری کنند.

** ارتباط روستای پران پرویز پلدختر براثر سیل قطع شد
رییس اداره راهداری و حمل و نقل پلدختر نیز به خبرنگار ایرنا گفت: بر اثر سیل پل ارتباطی روستای پران پرویز زیرآب رفت و راه عبور و مرور اهالی قطع شد.
احسان بیرانوند افزود: هم اکنون نیروهای راهداری و حمل و نقل جاده ‎ای شهرستان در این مکان مستقر و در حال بازگشایی مسیر برای برقراری ارتباط هستند.
وی اظهار کرد: بر اثر بارندگی های اخیر امروز نیز در منطقه افرینه ریزش کوه صورت گرفت که با تلاش عوامل راهداری عملیات ریزش برداری انجام شد و از انسداد مسیر جلوگیری به عمل آمد.
رییس اداره راهداری و حمل و نقل پلدختر افزود: تردد محور پلدختر – خرم آباد با انجام این عملیات و مدیریت درست از بروز خطر برای تردد کنندگان وسایل نقلیه سبک و سنگین جلوگیری شد.
بارش شدید باران همراه با رعدو برق از روز جمعه در سراسر استان لرستان آغاز شده و به صورت پراکنده همچنان ادامه دارد.
این بارش ها دیشب در برخی نقاط به صورت تگرگ گزارش شده است.
شهرستان پلدختر در ۱۲۰ کیلومتری جنوب غربی مرکز استان لرستان واقع شده است .
۷۲۷۲/۳۰۲۲انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید