خانه / دسته‌بندی نشده / سیستان و بلوچستان رتبه نخست کاهش وقوع سرقت را دارد

سیستان و بلوچستان رتبه نخست کاهش وقوع سرقت را داردبه گزارش ایرنا سردار محمد قنبری روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران در زاهدان با قدردانی از همکاری خوب مردم سیستان و بلوچستان با پلیس در مبارزه با جرایم اظهار داشت: امسال وقوع سرقت در استان ۱۲ درصد نسبت به سال گذشته کاهش یافته است.
وی افزود: ۹۰ درصد جرایمی که در سیستان و بلوچستان رخ می دهد توسط ماموران پلیس کشف می شود.
وی گفت: اعضای ۳۹ باند سارقان حرفه ای، ۱۲ باند سارقان به عنف و ۳۰ باند سرقت مسلحانه امسال در استان شناسایی و دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: سرقت های مسلحانه در ۶ ماهه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۴۷ درصد افزایش داشته که از ابتدای ۶ ماهه دوم تا کنون با همکاری خوب مردم این آمار سیر نزولی پیدا کرده و به ۹ درصد رسیده است.
وی گفت: امسال ۱۰۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در سیستان و بلوچستان کشف شده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۴۴ درصد افزایش داشته است.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: همچنین ۱۲۲ باند قاچاق کالا در این مدت دستگیر شدند که از جمله آن کشف ۳۰۰ دستگاه تانکر حامل سوخت قاچاق بوده است.
سردار قنبری افزود: بیش از ۲۷ هزار عملیات توسط ماموران انتظامی سیستان و بلوچستان در رابطه با برخورد با باندهای مجرمان، پاکسازی نقاط آلوده و غیره امسال انجام شده است.
وی گفت: دستگیری ۱۰۹ شرور از دیگر فعالیتهای امسال انتظامی استان است که در مقایسه با پارسال ۳۰ درصد افزایش را نشان می دهد.
وی تصریح کرد: دستگیری گروههای معاند ۳۹ درصد کاهش داشته که نشان دهنده اقتدار نیروها و عدم موفقیت این گروهها برای ورود به خاک ایران اسلامی از طریق مرزهای سیستان و بلوچستان است.

**۱۲۵ تن مواد مخدر در سیستان و بلوچستان کشف شد
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: امسال ۱۲۵ تن مواد مخدر در استان کشف شده که در مقایسه با سال گذشته ۶ درصد افزایش را نشان می دهد.
سردار قنبری افزود: هفت هزار و ۹۹۹ نفر معتاد متجاهر در این مدت در استان دستگیر و به کمپ های ترک اعتیاد منتقل شدند.
وی اظهار داشت: پنج هزار و ۶۰۴ عملیات در حوزه مواد مخدر امسال در سیستان و بلوچستان انجام شده است.
۳۰۴۲**۶۰۸۱انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید