خانه / دسته‌بندی نشده / سپیدرود رشت مقابل تراکتورسازی به برتری رسید

سپیدرود رشت مقابل تراکتورسازی به برتری رسیدبه گزارش خبرنگار ایرنا در این دیدار که عصر جمعه در ورزشگاه سردارجنگل رشت و در حضور حدود ۱۲ هزار تماشاگر برگزار شد، تیم میزبان توانست با نتیجه یک بر صفر، میهمان تبریزی خود را شکست دهد.
نیمه اول این مسابقه با برتری نسبی سپیدرود همراه بود و این تیم توانست گل برتری خود را نیز در این نیمه به ثمر برساند؛ در دقیقه ۲۴ ، محمد غلامی روی اشتباه مدافعان تراکتورسازی و همچنین پاس خوب میرجوان، گل برتری سپیدرود را به ثمر رساند.
اما در نیمه دوم تراکتورسازی برای جبران گل خورده پا به میدان گذاشت و چند فرصت مناسب نیز بدست آورد اما نتوانست از این فرصت ها سود ببرد و در نهایت این دیدار با برتری سپیدرود پایان یافت.
قضاوت این مسابقه را اشکان خورشیدی با کمک های آرمان اسعدی و محمدرضا مدیرروستا بر عهده داشتند و در جریان این بازی ، محمدرضا مهدی زاده از تیم تراکتورسازی ، میثم تهیدست و محمدرضا مهدوی از سپیدرود رشت کارت زرد دریافت کردند.
پیش از این بازی و ‌تا پایان هفته بیست و هفتم، تراکتور سازی تبریز با ۳۰ امتیاز در مکان دهم و تیم سپیدرود رشت با ۲۶ امتیاز در مکان سیزدهم جدول قرار داشتند.
۷۲۸۵/۲۰۰۷انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید