خانه / دسته‌بندی نشده / سپاه پاسداران مورد احترام ملت ایران و باعث افتخار کشور است

سپاه پاسداران مورد احترام ملت ایران و باعث افتخار کشور استبه گزارش خبرنگار ایرنا، آیت‌ الله مصطفی علما در خطبه‌های​ این هفته نماز جمعه در مسجد جامع کرمانشاه به اظهارات نسنجیده و خصمانه رئیس جمهوری آمریکا در مورد سپاه پاسداران اشاره کرد و افزود: سپاه نیروی مردمی و از برخاسته از ملت ایران است و از جایگاه بسیار والایی در میان مردم برخوردار است.
او سخنان رئیس جمهوری آمریکا در مورد سپاه پاسداران را نشانه کینه و غرض آمریکایی ها از توانمندی، اقتدار و تاثیرگذاری سپاه دانست و گفت: سپاه امروز با توان و قدرت بالا حامی مستضعفان و مظلومان جهان است.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در ادامه خطبه ها به اظهارات خصمانه آمریکایی ها در ارتباط با برجام و موضوع انرزی هسته ای نیز اشاره کرد و گفت: تمام دنیا بر حقانیت جمهوری اسلامی در موضوع هسته ای صحه گذاشتند و آمریکایی ها بنا بر دشمنی و کینه دیرین نمی خواهند مفاد قانونی برجام را که مورد تایید کشورهای مذاکره کننده است عملی نمایند.
آیت الله علما با بیان اینکه ملت ایران با بدعهدی ها و دشمنی های آمریکایی آشنا هستند و به آن عادت کرده اند، افزود: مواضع خصمانه آمریکایی ها برای ما موضوع جدیدی نیست و این کشور استعمارگر در طول دوران بعد از انقلاب همواره سد راه موفقیت و پیشرفت ملت ایران بوده است.
امام جمعه کرمانشاه به رویداد مهم و تاریخی سفر رهبر معظم انقلاب در ۲۰ مهر سال ۱۳۹۰ به استان کرمانشاه اشاره کرد و گفت: این سفر از حنبه مادی و معنوی برای استان پرخیر و برکت بود.
آیت الله علما بر تلاش مدرسه و خانواده ها بر پرورش و تربیت اسلامی دانش آموزان نیز تاکید کرد و گفت: در نظام جمهوری اسلامی باید نسلی مومن، مقید و با ایمان پرورش یابد و مدارس و خانواده ها نقش موثری دراین زمینه دارند.
۳۰۳۳/۸۰۶۶ خبرنگار:فرزاد نویدی **انتشار دهنده:علی مولویانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید