خانه / دسته‌بندی نشده / سه پرواز سرگردان، در فرودگاه رشت به زمین نشست

سه پرواز سرگردان، در فرودگاه رشت به زمین نشستسید رضا علوی شامگاه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پرواز شماره ۳۷۱۰ تهران – اردبیل متعلق به شرکت هواپیمایی آسمان، بدلیل نامساعد بودن شرایط جوی اردبیل، ساعت ۱۷ و ۲۰ دقیقه در فرودگاه رشت به زمین نشست و ۱۹ و ۴۰ دقیقه این فرودگاه را به مقصد تهران ترک کرد.
وی اظهار کرد: در صورت نرسیدن مسافر به مقصد، شرکت هواپیمایی موظف به بازگرداندن مسافر در فرودگاه مبداء و پرداخت هزینه بلیت آنان است اما برخی از مسافران بنا به درخواست و رضایت خود در رشت ماندگار شده تا بصورت زمینی به سمت مقصد حرکت کنند .
علوی ادامه داد: پرواز ۴۹۷ تهران – اردبیل شرکت هواپیمایی ایران ایر نیز بدلیل یادشده نتوانست در فرودگاه مقصد به زمین بنشیند و ساعت ۱۷ و ۲۵ دقیقه در فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت به زمین نشست و ساعت ۲۰ و ۱۰ دقیقه، رشت را به مقصد مهرآباد تهران ترک کرد.
وی اضافه کرد: پرواز شماره ۳۷۷۶ شیراز – تهران هواپیمایی آسمان نیز بدلیل شرایط نامساعد جوی تهران، ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه در فرودگاه گیلان به زمین نشست و ساعت ۱۸ و ۲۰ دقیقه، فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت را به مقصد تهران ترک کرد.
هم اکنون ۱۰۸ سورتی پرواز در هفته به مقاصد تهران، مشهد، بغداد، شیراز، عسلویه، تبریز، کیش، قشم، تبریز، اهواز، اصفهان و مسیر پرواز خارجی بغداد از فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت برقرار است.
فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت سال ۱۳۴۸ در زمینی به مساحت ۲۲۰ هکتار ساخته شد؛ این فرودگاه تنها فرودگاه گیلان در هفت کیلومتری جاده رشت انزلی، حدود ۱۵ کیلومتری منطقه آزاد بندرانزلی واقع شده و به سیستم های کمک ناوبری دقیق و ارتباطی مجهز است.
۱۸۸۱/۲۰۰۷انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید