خانه / دسته‌بندی نشده / سقف تسهیلات مقاوم سازی مسکن روستایی ۲۵ میلیون تومان می شود

سقف تسهیلات مقاوم سازی مسکن روستایی ۲۵ میلیون تومان می شودمحمدرضا شاملو پنجشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در آمل افزود : میزان تسهیلات پرداختی در سال گذشته ۲۰ میلیون تومان بوده و با توجه به افزایش مصالح ساختمانی ، افزایش سقف این تسهیلات قابل قبول است.
معاون بنیاد مسکن با اعلام این که بر اساس برنامه پنج ساله ششم توسعه ، نوسازی و مقاوم سازی سالانه حدود ۲۰۰ هزار واحد خانه روستایی هدف گذاری شده است ، اظهار داشت : تاکنون حدود یک میلیون و ۸۰۰ هزار خانه روستایی با پرداخت تسهیلات دولتی نوسازی و مقاوم سازی شده است.
وی افزود : امسال هم پرداخت تسهیلات برای مقاوم سازی حدود ۲۰۰ هزار خانه روستایی را در برنامه داریم تا همانند سال های اخیر با حمایت از روستاییان در این بخش ، خسارت های ناشی از حوادث های طبیعی از جمله رانش زمین و زلزله را در خانه های مقاوم سازی شده ، به حداقل برسانیم .
** سند دار شدن ۱۸۰ هزار املاک روستایی در سال جاری
معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی همچنین اعلام کرد که تاکنون برای سه میلیون و ۴۰۰ هزار فقره از املاک روستایی و املاک واقع در شهرهای کمتر از ۲۵ هزار نفر جمعیت سند مالکیت صادر شده است.
وی اضافه کرد : در سال جاری نیز صدور سند مالکیت برای حدود ۱۸۰ هزار فقره املاک روستایی و شهرهای کمتر از ۲۵ هزار نفر جمعیت کشور پیش بینی شده که به تدریج در حال انجام است .
معاون بنیاد مسکن کشور برای افتتاح همزمان ۳۴ طرح هادی روستایی به شهرستان آمل سفر کرده است .
این طرح ها که برای اجرای آنها ۷۶ میلیارد ریال هزینه شد ، عصر پنجشنبه با برگزاری مراسمی در روستای ‘ هلومسر ‘ آمل به صورت همزمان افتتاح شدند.
۷۳۲۷/۱۶۵۴انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید