خانه / دسته‌بندی نشده / سطح داوری مسابقات فوتبال ساحلی نیازمند تقویت است

سطح داوری مسابقات فوتبال ساحلی نیازمند تقویت استبه گزارش ایرنا، مسلم مسیگر جمعه شب پس از برتری ۶ بر ۲ تیمش در برابر شاهین خزر رودسر در جمع خبرنگاران افزود: انتقاد از داورهای لیگ پس از باخت بهانه برای شکست محسوب می شود ولی در این بازی که پیروز قاطع میدان بودیم نحوه داوری بازی قابل قبول نبود.
وی بیان کرد: شاید دلیل اصلی این امر نگاه داوران به نتیجه بازی و قطعیت پیدا کردن برتری تیم پارس جنوبی برابر حریف بود که با این حال انتظار داریم در بازی های آینده سطح داروی مطلوب تری در مسابقات شاهد باشیم.
مسیگر در ارتباط با بازی تیمش در برابر شاهین خزر رودسر نیز گفت: پارس جنوبی به تدریج در حال نزدیک شدن به روزهای خوب خود است و در این دیدار نیز بازیکنان بیش از ۸۰ درصد تاکتیک های کار شده در تمرین ها را در جریان مسابقه به نمایش گذاشتند.
وی ادامه داد: هدف امسال پارس جنوبی نیز قهرمانی در مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور است و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم.
مسیگر در ارتباط با بازی آینده تیمش برابر تیم شهید جهان نژادیان آبادان گفت: این تیم با جذب چند بازیکن شهرداری تبریز نسبت به گذشته بسیار ارتقا پیدا کرده و بدون شک بازی راحتی برابر آنها نداریم.
وی یادآور شد: با مشاهده فیلم بازی این تیم و شناخت از نقاط ضعف و قوت آنها سعی می کنیم سه امتیاز این بازی را کسب کنیم.
پارس جنوبی با این برد ۹ امتیازی شد و در رده دوم جدول قرار گرفت و شاهین خزر رودسر نیز با ۶ امتیاز در رده چهارم جدول باقی ماند.
پارس جنوبی در هفته پنجم بازی ها با تیم شهید جهان نژادیان آبادان دیدار می کند و شاهین خزر رودسر نیز در خانه به مصاف شهرداری بندرعباس می رود.
۷۲۱۲/۶۰۴۵انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید