خانه / دسته‌بندی نشده / سریال ادامه دار شکست تیم استقلال ساری در لیگ برتر فوتسال زنان

سریال ادامه دار شکست تیم استقلال ساری در لیگ برتر فوتسال زنانبه گزارش خبرنگار ایرنا، در چارچوب هفته هجدهم مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاههای کشور تیم استقلال ساری عصرجمعه در سالن ورزشی سیدرسول حسینی ساری میزبان تیم نفت نوین تهران بود و نتیجه این بازی را ۵ برصفر به میهمان میان جدولی خود باخت تا همانند دیدارهای گذشته در انتظار پیروزی در نیم فصل دوم این مسابقات باشد.
شاگردان نجمه مسلمی در تیم استقلال ساری که پس از باخت هفته گذشته برابر پویندگان فجر شیرازو به علت بارش برف ولغو پروازهای این هفته با چهار روز تاخیر به ساری رسیدند ، بدون تمرین هفتگی دراین دیدار حاضر شدند.
با این حال سرمربی تیم استقلال ساری از عملکرد بازیکنانش دراین دیدار دفاع کرد وگفت : ما با یک بازیکن تعویضی در این دیدار حاضر شدیم و بازیکنان ما با وجود خستگی های زیادی تلاش خوبی داشتند.
نجمه مسلمی افزود : بضاعت تیم ما در همین حد است و نمی توان در شرایطی که همه حمایت ها از تیم ما دریغ شده، انتظار پیروزی برابر تیم های مدعی داشت.
وی ادامه داد : تیم نفت نوین، با کادرفنی و بازیکنان خوب و امکاناتی که در اختیار داشته طبیعی بود که بهتر از ما بازی کند، اما با میانگین سنی پایینی که تیم استقلال ساری دارد، برابر بازیکنان باتجربه تیم حریف عملکرد خوبی داشتند.
تیم نفت نوین تهران با کسب ۳ امتیاز این بازی ۲۲ امتیازی شد و به رده هفتم جدول رده بندی این مسابقات صعود کرد.
تیم استقلال ساری با قبول پانزدهمین شکست این فصل خود ، همچنان با کسب ۷ امتیاز در مکان یازدهم جدول ۱۲ تیمی این رقابت ها باقی ماند.
تیم استقلال ساری تنها نماینده مازندران در مسابقات این فصل لیگ برتر فوتسال زنان باشگاههای کشور است.
لیگ برتر فوتسال زنان باشگاههای ایران با حضور ۱۲ تیم در حال برگزاری است وتیم پالایش نفت آبادان با کسب ۴۶ امتیاز صدرنشین این مسابقات است.
خبرنگار : مهدی غلامی ** انتشاردهنده : حسن فلاحتی
۷۳۲۷/۱۶۵۴انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید