خانه / دسته‌بندی نشده / سرمربی پیکان تهران:داور پنالتی تیم ما را نگرفت

سرمربی پیکان تهران:داور پنالتی تیم ما را نگرفتوی چهارشنبه شب در نشست خبری پس از بازی با تیم صنعت نفت آبادان در ورزشگاه تختی آبادان اظهار کرد: داور ضربه پنالتی که به سود تیم صنعت نفت آبادان گرفت قطعا پنالتی بود ولی تعجب من از این است که خطایی که روی بازیکن تیم پیکان در نیمه اول انجام شد نیز می توانست پنالتی باشد که توسط داور نایده گرفته شد.
جلالی یکی دیگر از دلایل باخت تیم خود را فاصله کم بین ۲ بازی پیکان و سپاهان و پیکان و نفت آبادان دانست و گفت:این عامل باعث شد تا دوندگی همیشگی را در بازی نداشته باشیم.
وی افزود: نمی دانم به چه دلیل در پنج روز ۲ بازی باید انجام دهیم در حالی که هر ۲ تیم پیکان و صنعت نفت بازیکن ملی پوش در اختیار ندارند.
سرمربی تیم پیکان تهران گفت: موقعیت های خوبی را برای گلزنی از دست دادیم و می توانستیم با نتیجه بهتری از آبادان برویم.
وی افزود:مقابل تیمی بازی کردیم که حداقل سه ستاره فوتبالی در اختیار دارد و این بازیکنان می توانند فرصت های ساده را به موقعیت های خوب گلزنی تبدیل کنند.
جلالی گفت: با بازیکنان جوان شایسته به دنبال رتبه بهتری در جدول لیگ برتر هستیم.
تیم فوتبال پیکان تهران در هفته بیست و هفتم لیگ برتر باشگاههای کشور در مقابل صنعت نفت آبادان در ورزشگاه تختی آبادان با یک گل شکست خورد.
صنعت نفت آبادان با این پیروزی ۳۷ امتیازی شد و در رده هشتم جدول لیگ برتر باشگاههای ایران قرار گرفت و تیم پیکان با همان ۴۴ امتیاز در رده چهارم جدول باقی ماند.
۳۰۱۵/۷۱۶۵/۶۰۶۴انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید