خانه / دسته‌بندی نشده / سرمربی نفت آبادان:بیشتر به بازیکنان جوان میدان دادیم

سرمربی نفت آبادان:بیشتر به بازیکنان جوان میدان دادیمفراز کمالموند جمعه شب در نشست خبری پس از بازی تیم های فوتبال صنعت نفت آبادان و استقلال خوزستان در هفته پایانی لیگ برتر باشگاههای ایران اظهار کرد: هر دو تیم بازی تهاجمی خوبی را به نمایش گذاشتند که نتیجه آن یک بازی پر گل بود.
وی افزود: در این بازی به جوان ترهای تیم نیز فرصت بیشتری دادیم و اگر نتیجه بازی برای بقای استقلال خوزستان در لیگ برتر اهمیتی داشت بدون شک با ترکیب کامل به میدان می رفتیم.
کمالوند گفت: امسال تیم صنعت نفت نسبت به سال گذشته در لیگ برتر جهش خوبی داشت و توانست برای اولین بار در لیگ برتر رتبه هشتم را به دست آورد.
وی افزود: بدون شک نگاه مردم به این تیم در فصل آینده رتبه های بالاتر و کسب سهمیه آسیاست و از این رو باید برای حضور در فصل آینده برنامه ریزی بهتری انجام شود.
سرمربی صنعت نفت آبادان گفت: هنوز صحبتی برای تمدید قرار داد با من نشده و منتظر تصمیم باشگاه هستم.
به گزارش ایرنا دیدار تیم‌های صنعت نفت آبادان و استقلال خوزستان در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال کشور با نتیجه پرگل سه بر سه پایان یافت.
صنعت نفت آبادان با این نتیجه ۴۰ امتیازی شد و در جایگاه هشتم جدول قرار گرفت و استقلال خوزستان نیز با ۳۱ امتیاز به رده دوازدهم جدول لیگ برتر جام خلیج فارس رسید.
۳۰۱۵/۶۰۶۴انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید