خانه / دسته‌بندی نشده / سرمربی فولاد خوزستان:پارس جنوبی نتوانست بازی همیشگی اش را ارائه دهد

سرمربی فولاد خوزستان:پارس جنوبی نتوانست بازی همیشگی اش را ارائه دهدبه گزارش ایرنا سید اکبر پورموسوی روز دوشنبه بعد از پیروزی یک بر صفر فولاد مقابل پارس جنوبی جم در نشست خبری اظهار کرد: امروز در مقابل تیمی بازی کردیم که خیلی وقت است شکست نخورده بود و خیلی ها پیش بینی نمی کردند که ما پیروز میدان شویم.
سرمربی تیم فولاد خوزستان این برد را به مردم زلزله زده کرمانشاه و اعضای هیئت مدیره باشگاه تقدیم کرد و افزود: به خوبی می دانستیم در مقابل پارس جنوبی به چه شکل بازی کنیم تا برنده شویم و خوشبختانه بازیکنانم به خوبی تاکتیک های کادر فنی را در زمین پیاده کردند و سه امتیاز بازی را کسب کردند.
وی با اشاره به این که برای گلی که به ثمر رساندیم کار کرده بودیم و می‌دانستیم چطور باید به پارس جنوبی ضربه بزنیم افزود: پارس جنوبی امروز به دلیل فشاری که ما از دقیقه یک روی دروازه این تیم آوردیم در حد و اندازه خودش ظاهر نشد و بچه های ما نشان دادند که فولاد چه تیم قدرتمندی است.
پورموسوی در خصوص عدم استفاده از احمد عبدالله زاده ملی پوش این تیم گفت: عبدالله‌زاده حدود ۱۵ از تیم دور بود و مصدومیت جزئی او باعث شد که در این بازی به او استراحت دهیم اما با این وجود بازیکن جایگزین او نیز عملکرد بسیار خوبی داشت.
وی حرکت مهدی تارتار را در ابتدای بازی مبنی بر دست ندادن با او ناشایست دانست و گفت: ما به احترام آنها و به رسم میزبان به سمت نیمکت‌ شان رفتیم اما تارتار گفت سرما خورده‌ام و از دست دادن خودداری کرد لذا ما از این موضوع بسیار ناراحت شدیم و کادر تیمم را برگرداندم.
سرمربی تیم فولاد خوزستان ادامه داد: تارتار گستاخانه برخورد کرد و این اولین بار که این کار را انجام داد به همین دلیل انتظار می رود کمیته انضباطی با این موضوع برخورد کند.
وی گفت: خوشحالم که در یک بازی نفس گیر آن ها را شکست‌ دادیم.
وی در پاسخ به تارتار که اعلام کرد بازی یک طرفه بود و ما سرتر از فولادی ها بودیم گفت: قطعا در آن لحظه فشار زیادی بر روی تارتار بوده و او نتوانسته بازی را به خوبی نگاه کند چرا که اگر بار دیگر بازی را تماشا کند به خوبی متوجه می شود که چه تیمی خوب بازی کرده است.
پورموسوی در خصوص قضاوت این دیدار افزود: داور تمام خطاهای ۵۰ – ۵۰ را به سود پارس‌جنوبی سوت می‌زد و ما از این موضوع گله مند هستیم.
تیم فوتبال فولاد خوزستان در ادامه مسابقات لیگ برتر باشگاههای ایران در ورزشگاه غدیر با نتیجه یک بر صفر تیم فوتبال پارس جنوبی جم را شکست داد.
۹۸۷۹/۶۰۶۴
خبرنگار: محمد شاکری** انتشار دهنده: محسن بهاروندانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید