خانه / دسته‌بندی نشده / سرمربی شهرداری تبریز: از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم

سرمربی شهرداری تبریز: از عملکرد بازیکنانم راضی نیستمبه گزارش ایرنا، عادل بناکار عصر جمعه پس از بازی تیمش با پیکان تهران در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تیم پیکان تیم کوچکی نیست، افزود: این تیم امروز خیلی خوب بازی کرد ولی بازیکنانم نتوانستند برنامه هایی که داشتیم را در زمین پیاده کنند.
وی با انتقاد از بازی بازیکنانش خاطرنشان کرد: تیم پیکان بهتر از ما سرویس زد و حق پیروزی را داشت.
وی در خصوص دریافت ضعیف توپ توسط بازیکنان تیم والیبال شهرداری تبریز اظهار کرد: با توجه به مصدومیت آرش کشاورزی و علی سجادی، دریافت خوبی در بازی امروز مقابل پیکان نداشتیم.
پیمان اکبری سرمربی تیم والیبال پیکان تهران نیز در جمع خبرنگاران اظهارکرد: امروز بازی سختی داشتیم زیرا تیم شهرداری تبریز بازیکنان خیلی خوب و از همه مهمتر کادر فنی خیلی قوی دارد .
وی گفت: ما برای این بازی انگیزه زیادی داشتیم به خاطر اینکه در بازی رفت در تهران نتیجه را به تیم والیبال شهرداری تبریز واگذار کرده بودیم.
اکبری افزود: بازیکنان پیکان برای این بازی هم از لحاظ روحی و هم از لحاظ فنی در حد عالی بودند و توانستند پیروز میدان شوند.
وی در پایان از تماشاگران تبریزی تشکر و اظهار کرد: این تماشاگران با شور و هیجان خاصی تیم خودشان را تشویق می کنند.
به گزارش ایرنا، تیم والیبال شهرداری تبریز با شکست سه بر صفر مقابل تیم پیکان با ۱۰ برد از ۱۲ بازی همچنان در رده دوم و تیم پیکان با ۸ برد از ۱۱ بازی در رده چهارم جدول لیگ برتر قرار گرفت.
خبرنگار: آب بسته ع ** انتشار: عزیزی راد
/۳۰۷۱/۹۸۵۳/۵۱۸/انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید