خانه / دسته‌بندی نشده / سرمربی: تیم والیبال شهرداری ارومیه اعتماد به نفس لازم را ندارد

سرمربی: تیم والیبال شهرداری ارومیه اعتماد به نفس لازم را نداردساسان خداپرست روز چهارشنبه در حاشیه بازی تیم والیبال شهرداری ارومیه و کاله مازندران در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مشکل تیم با شرایط روحی و روانی بازیکنان مرتبط است و باید روحیه بازیکنان باید تقویت شود.
سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه در تشریح بازی تیم اش مقابل کاله مازندران، اظهار کرد: ست های اول و دوم را با قدرت بازی کردیم و در باقی ست ها نیز بچه ها تمام توان خود را به نمایش گذاشتند و من از بازی آنان رضایت دارم.
بهروز عطایی، سرمربی تیم کاله مازندارن نیز گفت: تیم ارومیه یک تیم قدرتمند است و خود را برای یک بازی نفس گیر آماده کرده بودیم.
وی ادامه داد: در ۲ ست ابتدایی بازی ضعف داشتیم و بازی از دست ما خارج شده بود ولی در ست های بعد با تغییر تاکتیک توانستیم پیروز میدان باشیم.
وی با اشاره به اینکه ارومیه شهر عاشقان والیبال است، افزود: شهرداری ارومیه یک تیم با کیفیت بوده و مسائل درونی و حاشیه ای به این تیم ضربه زده است.
به گزارش ایرنا تیم والیبال شهرداری ارومیه در دیدار هفته هجدهم لیگ برتر در مقابل تیم ‘کاله مازندران’ متوقف شد تا پنجمین شکست خود را در دور برگشت این فصل تجربه کند.
تیم شهرداری ارومیه در دیدارهای پیشین خود از تیم های ایرانیان گنبد، شمس، بانک سرمایه تهران، کاله آمل، شهرداری تبریز، شمس،رعد پدافند کاشان، خاتم اردکان و بانک سرمایه شکست خورده و تیم های سارویه ساری، رعد پدافند کاشان، خاتم اردکان یزد، هاوش گنبد کاووس و سارویه ۲۱ را شکست داده است.
نتیجه دیدار تیم شهرداری ارومیه با پیکان تهران و سایپا نیز با رای کمیته انضباطی به سود تیم های پیکان و ساپیا رقم خورد.
تیم والیبال شهرداری ارومیه در آخرین رده بندی دور برگشت بازی ها با ۱۸ امتیاز در رده دهم قرار دارد.
تیم شهرداری ارومیه در دیدار بعدی خود در روز چهارشنبه هفته بعد، ۴ بهمن سال جاری با شهرداری تبریز دیدار می کند.
۸۱۳۵/ ۳۰۷۲
** خبر: شهین بیدادرس ** انتشار: علیرضا فولادیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید