خانه / دسته‌بندی نشده / سرمربی تیم ملی فوتسال:با توجه به جوان بودن تیم زمان برای تمرین کم داشتیم

سرمربی تیم ملی فوتسال:با توجه به جوان بودن تیم زمان برای تمرین کم داشتیمبه گزارش ایرنا، محمد ناظم الشریعه یکشنبه شب در نشست خبری پس از بازی تیم ملی فوتسال ایران با تیم ملی افغانستان درجمع خبرنگاران با ابراز خوشحالی از حضور در تبریز به عنوان میزبان مسابقات مقدماتی جام ملت های آسیا، افزود: از این همه حمایت و حضور و تشویق تبریزی ها تشکر می کنم.
ناظم شریعه خاطرنشان کرد: همیشه بازی اول خیلی سخت بوده و با دلهره به پایان می رسد.
وی با اشاره به تغییرات بوجود آمده در تیم ملی فوتسال گفت: ۷۰ درصد تیم را جوان کرده و با مشکلاتی گریبانگیر بودیم، ولی در کل این بازی را با برد شیرین و پر گل تمام کردیم.
وی تصریح کرد: همانطور که می دانید جوان نیاز به هماهنگی بیشتر و تمرین دارد و متاسفانه تیم ما برای تمرین وقت کمی داشت.
سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان یادآور شد: دیدار امروز ما با تیم افغانستان با دیدار این تیم در عشق آباد فرق زیادی داشت، چرا که بازیکنان تیم مهمان در بازی قبلی زیر فشار زیادی بودند و این فشار به نفع ما بود، ولی با برگزاری مسابقات جام ملت های آسیا در تبریز، این تیم با انجام تمرینات کافی از بروز فشار کاذب جلوگیری کرده بود.

** سرمربی افغانستان: بدلیل اشتباهات فردی بازی را واگذار کردیم
سرمربی تیم ملی فوتسال افغانستان نیز با اشاره به بی تجربگی بازیکنانش یادآور شد: تیم باتجربه ای همچون تیم ملی فوتسال ایران توانست از این اشتباهات بهره ببرد.
به گزارش ایرنا، عبدالرزاق ممرک گفت: بازی اول برای همه تیم ها مشکل می باشد و مخصوصا بازی در مقابل تیمی که قبلا قهرمان آسیا شده است، خیلی سخت تر است.
ممرک اظهار کرد: تیم افغانستان از لحاظ سنی جوان ترین تیم این جام می باشد، ولی ما امروز بازی خوبی را از خودمان نشان دادیم و به برد در بازی بعد که با تیم تاجیکستان داریم، امیدوار هستیم.
وی افزود: تیم ملی فوتسال افغانستان با شرکت در تورنمنت های زیاد و بازی با تیم هایی همچون ایران و دیگر تیم های آسیایی می تواند بر تجربه بازیکنان بیافزاید و باعث پختگی آنها شود.
وی تصریح کرد: متاسفانه تیم ملی فوتسال افغانستان تا بحال در مسابقات جام آسیایی حضور نداشته و سعی می کنیم از این موقعیت بدست آمده بهره برده و کسب امتیاز کنیم.
سرمربی تیم ملی فوتسال افغانستان در پایان یادآور کرد: ما در بازی امروز بهتر ظاهر شدیم ولی در نهایت به خاطر اشتباهات فردی بازی را واگذار کردیم و تیم ایران از این اشتباهات کمال استفاده را برد.
تیم ملی فوتسال افغانستان در بازی اول خود مقابل تیم فوتسال کشورمان با نتیجه هشت بر ۲ شکست خورد و در بازی دوم خود فردا دوشنبه ساعت ۱۹ به مصاف تیم ملی فوتسال تاجیکستان خواهد رفت.
تیم ملی فوتسال کشورمان بازی بعدی خود را سه شنبه بیست پنجم مهر جاری از ساعت ۱۹ به مصاف تیم تاجیکستان خواهد رفت.
خبرنگار:آب بسته. ع **انتشار: عزیزی راد
۹۸۵۳/۵۱۸انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید