خانه / دسته‌بندی نشده / سرمربی تیم فولاد خوزستان: بازیکنانم احساسی بازی کردند

سرمربی تیم فولاد خوزستان: بازیکنانم احساسی بازی کردندبه گزارش ایرنا سید سیروس پورموسوی شامگاه سه شنبه در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل استقلال خوزستان در هفته هشتم اظهار کرد: در ۲۵ دقیقه اول بازی خیلی بد بودیم و حریف برتر از ما نشان داد اما در ادامه عملکرد بازیکنانم بهتر شد و توانستیم یک گل به ثمر برسانیم.
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان افزود: با وجود این که ۱۰ نفره شدیم اما تا دقیقه ۹۳ از حریف پیش بودیم و مساوی چیزی از ارزش های بازیکنانم کم نمی کند.
وی عنوان کرد: فاصله بین دو بازی ما در هفته های اخیر بسیار کم بود و همین امر موجب شد که نتوانیم به خوبی ریکاوری کنیم و بازیکنانم در پایان بازی خسته به نظر می رسیدند اما باید بگویم که گرفتن هفت امتیاز از سه بازی کار بسیار بزرگی است و من بازیکنانم را تحسین می کنم.
پورموسوی با بیان این که بازی های دربی همیشه حساسیت خود را دارد افزود: ما برای برد وارد میدان شدیم اما اخراج بازیکنمان در نیمه اول به ما لطمه وارد کرد و نتوانستیم نتیجه برتری خود را حفظ کنیم.
وی در خصوص درگیری های پس از بازی بین اعضای کادر فنی دو تیم گفت: سال گذشته اکثر بازیکنان و کادر فنی فولاد در استقلال خوزستان بودند و از آن ها به خوبی یاد می شد اما اکنون چون در تیم فولاد هستیم صحیح نیست که چنین رفتارهایی از خود نشان دهند.
دیدار بین دو تیم فولاد و استقلال خوزستان در هفته هشتم رقابت های لیگ برتر با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
۶۰۰۲/۶۰۶۴
خبرنگار : محمد شاکری**انتشار :محسن بهاروندانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید