خانه / دسته‌بندی نشده / سرمربی تیم استقلال خوزستان :برتر از فولاد نشان دادیم اما نتوانستیم پیروز شویم

سرمربی تیم استقلال خوزستان :برتر از فولاد نشان دادیم اما نتوانستیم پیروز شویمبه گزارش ایرنا عبدالله ویسی سه شنبه شب در نشست خبری پس از بازی بین دو تیم فولاد و استقلال خوزستان اظهار کرد: مثل بازی با پارس جنوبی و سپیدرود مسلط بر بازی بودیم و موقعیت های بیشماری بر روی دروازه حریف خلق کردیم اما نتوانستیم موفق باشیم.
سرمربی تیم استقلال خوزستان با بیان این که بر روی ضد حمله گل خوردیم افزود: تیم ۱۰ نفره فولاد پس از زدن گل به خوبی دفاع کرد و با دوندگی زیاد مانع اجرای برنامه های تاکتیکی ما شد.
وی ادامه داد: بازی بسیار زیبایی بود و افراد از دیدن آن لذت بردند اما ای کاش امتیازات این دیدار تقسیم نمی شد و ما پیروزی میدان می شدیم.
ویسی با بیان اینکه همه کار کردیم اما در امر گلزنی آن طور که باید خوب نبودیم افزود: از جایگاه کنونی خود در جدول نگران نیستیم و مطمئنم وضعیت ما روز به روز بهتر خواهد شد، اما باید بگویم که از شعارهای تماشاگران علیه تیم بسیار ناراحت هستم.
وی در خصوص وضع مالی باشگاه گفت: تنها ۲۰ درصد قرارداد بازیکنان را پرداخت کردیم همچنین یک عده هم از فصل قبل طلب داشتند که با آن ها تسویه کردیم ولی در حال حاضر شرایط خوبی نداریم و از استاندار خواهش می کنم که به وضعیت نابسامان تیم رسیدگی کند.
دیدار بین دو تیم فولاد و استقلال خوزستان در هفته هشتم رقابت های لیگ برتر فوتبال با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
۶۰۰۲/۶۰۶۴
خبرنگار: محمد شاکری**انتشار:محسن بهاروندانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *