خانه / دسته‌بندی نشده / سرمربی تراکتورسازی: تیم استقلال تیم ضعیفی نیست

سرمربی تراکتورسازی: تیم استقلال تیم ضعیفی نیستبه گزارش ایرنا، یحیی گل محمدی عصر جمعه در نشست خبری پس از بازی دو تیم تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران در جمع خبرنگاران افزود: ابتدا باید در مورد حضور نیافتن در نشست خبری قبل بازی توضیح بدهم؛ بدلیل حواشی که وجود داشت نخواستم این تنش را افزایش دهم و در ضمن خواستم با تمرکز کافی به تمرینات تیم رسیدگی کنم لذا از این بابت عذرخواهی می کنم.
گل محمدی در مورد بازی امروز خاطرنشان کرد: بازی امروز بازی پر فشاری بود و بازیکنانم چند موقعیت خوب بدست آوردند که می توانستیم برنده میدان باشیم ولی متاسفانه نتوانستیم و شانس هم با ما یار نبود.
سرمربی تیم تراکتورسازی با اشاره به حضور پر رنگ هواداران این تیم اظهار کرد: خیلی خوشحالم که این بازی با حمایت پرشور ها همراه بود و خاطره بازی های قبلی تیم تراکتور را که با پر شدن سکوهای ورزشگاه همراه بود، در ذهن ها تداعی کرد و من دست تک تک هواداران متعصب تیم را می بوسم و امیدوارم در بازی های بعدی این چنین از تیم خودشان حمایت کنند.
گل محمدی با بیان وجود مشکلاتی که تیم تراکتورسازی با آنها دست و گریبان بوده است، اذعان کرد: اگر عکس روزهای اول را که من به تیم تراکتورسازی ملحق شدم، ببینید، می فهمید که چقدر لاغر شده و صورتم چروکیده شده است ولی با این همه با مشکلات جنگیده و خواهم جنگید و برای فصل بعد مطمئن هستم تیم تراکتورسازی برای جایگاه قهرمانی می جنگد.
جواد پاینده مدیر رسانه ای تیم تراکتورسازی نیز در مورد دروازه بان جدید تیم که بازیکن برزیلی می باشد، گفت: این بازیکن که در سری آ برزیل بازی کرده و بازیکن مورد اعتماد یحیی گل محمدی می باشد، بنا به درخواست ایشان باشگاه جذب خواهد کرد و حتی این بازیکن از ابتدای فصل نقل و انتقالات در تبریز حضور داشته است.
وی افزود: باشگاه نیز موافقت خود را با جذب این بازیکن اعلام کرده، ولی بدلیل اینکه این بازیکن به طور قرضی آمده باید باشگاه اولیه کارت ‘آی تی سی’ او را تایید کند که متاسفانه این اتفاق نیافتاده و ما بدنبال حل این مشکل هستیم.
پاینده در مورد انتقاد و سوال خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا باشگاه مخالف جذب بازیکن جدید است، پاسخ داد: سرمربی تیم تراکتورسازی اسامی ۶ بازیکن جدید را به مدیریت باشگاه داده، ولی همانطور که می دانید جذب بازیکن در نیم فصل دوم کار خیلی سختی است؛ جذب بازیکن مثل ویترین مغازه نیست که به طور آماده حاضر باشد تا ما جذب اش کنیم؛ ما نمی خواهیم بازیکن مازاد تیم های دیگر را جذب کنیم و بازیکن خوب و بدرد بخور را باشگاه های خودشان در اختیار ما نمی گذارند و یا مبلغ این بازیکنان آنقدر زیاد می باشد که مدیریت باشگاه نمی تواند این بازیکنان را جذب کنند.

** شفر: بازیکنان استقلال عالی بازی کردند
سرمربی تیم استقلال تهران نیز گفت: متاسفانه من هواداران تیم استقلال را روی سکوهای ورزشگاه ندیدم و نمیدانم چرا به افرادی که بلیط تهیه کردند و آمدند، اجازه ورود به ورزشگاه و نشستن روی سکوها را نمی دهند و این کار منصفانه نیست.
وینفرد شفر خاطرنشان کرد: بازیکنان تیم استقلال عالی بازی کردند و همان طور که دنبال سه امتیاز بودیم و همانطور که قبلا گفته بودم بازی راحتی نبود و با یک تیم قوی و با انگیزه بازی می کردیم.
وی با اشاره به دو کار دفاعی اشتباه تیمش متذکر شد: خوشبختانه دروازه بان تیم استقلال با مهارت کافی این دو موقعیت را کنترل و توپ را جمع کرد و حتی ما در اواخر بازی موقعیت برد داشتیم که متاسفانه این اتفاق رقم نخورد.
سرمربی تیم استقلال با بیان اینکه ۷۸۸ دقیقه دروازه تیم استقلال بسته مانده است، اظهار کرد: این به نوبه خود رکوردی برای حسینی دروازه بان تیم می باشد و من به خاطر این رکورد به دروازه بان و خط دفاعی تیم تبریک می گویم.
شفر تشریح کرد: بازیکنان تیم استقلال با تمام توان در زمین مسابقه جنگیدند و من به عنوان سرمربی تیم، علی رغم نبود هواداران تیم که به بازیکنان هیجان و انرژی کافی بدهند، راضی هستم و در ضمن باید بگویم که امروز ما مقابل تیم بزرگی بازی کردیم.
وی در مورد وضعیت ۲ بازیکن تیم استقلال شامل امید نورافکن و پژمان منتظری گفت: در این بازی امید نورافکن بدلیل مصدومیت فرشید باقری در خط دفاع بازی کرد؛ همچنین پژمان منتظری بازیکن بزرگی است و او در ابتدای ملحق شدن به تیم به مدت بیست دقیقه بازی می کرد که با نشان دادن خود و جلب اعتماد سرمربی به عنوان بازیکن ثابت بازی می کند و من از بازیشراضی هستم.
تیم تراکتورسازی عصر جمعه با تساوی بدون گل مقابل تیم استقلال تهران و با کسب یک امتیاز بازی و در پایان هفته هیجدهم با ۲۱ امتیاز جایگاه خود در رده یازدهم جدول تثبیت کرد و تیم استقلال با ۲۷ امتیاز به رده چهارم جدول لیگ برتر فوتبال صعود کرد.
خبرنگار: آب بسته**انتشار: عزیزی راد
۹۸۵۳/۵۱۸انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید