خانه / دسته‌بندی نشده / سرمربی تراکتورسازی: به آینده این تیم امیدوار شدم / سرمربی پدیده: خدا از کسانی که این تیم را به این روز انداختند نگذرد

سرمربی تراکتورسازی: به آینده این تیم امیدوار شدم / سرمربی پدیده: خدا از کسانی که این تیم را به این روز انداختند نگذردارطغرل ساغلام روز جمعه در نشست خبری پس از بازی تیم های فوتبال پدیده مشهد و تراکتور سازی تبریز در مشهد افزود: آنچه مرا بیشتر از هر چیز خوشحال می کند، انگیزه زیاد بازیکنانم است.
وی اظهار کرد: بازی با تیم پدیده مشهد با تماشاگران خوب و هیجان بسیار در ورزشگاه مدرن امام رضا (ع) برگزار شد و با وجود مصدومانی که داریم توانستیم خوب کار کنیم و موقعیت های بسیار شکل دهیم.
وی گفت: می خواهیم از پایین جدول لیگ برتر ایران جدا شده و به بالای جدول برسیم و از سوی دیگر در جام قهرمانان آسیا مایه سربلندی ایران شویم.

* خدا از کسانی که تیم پدیده را به این روز انداختند نگذرد
سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد نیز گفت: خدا از کسانی که این تیم را به این روز انداختند نگذرد چرا که تیم پدیده نتیجه می گرفت اما عوامل متعدد مانع ادامه موفقیت این تیم شدند.
محمدرضا مهاجری افزود: شب قبل از بازی باید با بازیکنان تیم خود بازی کنم و قسم بخورم که مشکلات مالی آنان حل می شود زیرا بازیکنان من فقط ۱۰ درصد مبلغ قرارداد خود را دریافت کرده اند.
وی اظهار کرد: تیم را با همه این مشکلات جمع می کنیم و در مقابل نفت آبادان پیروز می شویم اما حتی یک پاداش به بازیکنان نمی دهند در حالی که تیم های متعدد در لیگ برتر بازیکنان پدیده را می خواستند.
وی گفت: به عنوان مثال برای جذب ‘شهاب گردان’ مدیران تیم سپاهان چند نشست با من داشتند ولی بازیکنان پدیده معرفت به خرج دادند و فقط به خاطر مجموعه در تیم پدیده ماندند.
مهاجری با اعتراض به داوری بازی افزود: در نیمه اول به خاطر شدت خطای دروازه بان تراکتورسازی بر روی بازیکن ما این دروازه بان باید اخراج می شد اما داور به راحتی از خطای وی گذشت ولی همین داور به راحتی ۲ کارت زرد به حسین مرادمند بازیکن تیم پدیده داد و او را اخراج کرد.
وی اظهار کرد: در همین بازی گل نخست تراکتورسازی از روی ضربه ایستگاهی در حالی زده شد که داور ۱۰ متر جلوتر ضربه را کاشت و همین امر باعث گل اول این تیم شد.
تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز روز جمعه در هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال کشور در مشهد با نتیجه سه بر صفر میزبان خود تیم پدیده را مغلوب کرد.
خبرنگار: کامیار اسماعیل پور** انتشار دهنده: محمد حسین علی مقدم
۱۹۲۲ / ۶۰۵۳انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید