خانه / دسته‌بندی نشده / سرمربی ایران: جوانان تیم ملی در پرشین کاپ امتحان خوبی پس دادند

سرمربی ایران: جوانان تیم ملی در پرشین کاپ امتحان خوبی پس دادندبه گزارش ایرنا، عباس هاشم پور دوشنبه شب پس از برتری ۴ بر ۲ تیمش در برابر اسپانیا در جمع خبرنگاران افزود: در این بازی ۵۰ درصد بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران را جوانان تشکیل می دادند که این مهم به منظور جوانگرایی صورت گرفت.
وی بیان کرد: پیش از آغاز مسابقات بین المللی فوتبال ساحلی پرشین کاپ چند مرحله اردوی آمادگی داشتیم که این اردوها به بالا بردن توانان بازیکنان کمک شایانی کرد.
هاشم پور در ارتباط با دیدار تیم های ایران و اسپانیا گفت: اسپانیا از تیم های قدر فوتبال ساحلی اروپاست که در مسابقات جام جهانی نیز نتیجه قابل قبولی کسب کرد.
وی افزود: با این وجود بازیکنان از لحاظ فنی در برابر آنها عملکرد بسیار مناسبی داشتند که این عملکرد رضایت بخش در نهایت منجر به تکرار قهرمانی ایران در مسابقات پرشین کاپ شد.
هاشم پور با تقدیر از هواداران تیم ملی فوتبال ساحلی ایران اظهار داشت: بوشهری ها در بازی های تیم ملی سنگ تمام گذاشتند و حضور پرشور آنها در کسب عنوان قهرمانی تیم ملی کمک شایانی کرد.
در دومین دوره مسابقات بین المللی فوتبال ساحلی پرشین کاپ ایران، اسپانیا، اوکراین و آذربایجان به ترتیب به عنوان های اول تا چهارم رسیدند.
محمد مرادی از ایران به عنوان بهترین بازیکن این دور از مسابقات معرفی شد.
محمد احمدزاده از ایران و لورنس گومز از اسپانیا بطور مشترک به عنوان آقای گلی این دور از مسابقات دست یافتند.
۷۲۱۲/۶۰۴۳**
خبرنگار: عبدالصمد شهریاری** انتشار دهنده: خدانظرخواجهانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید