خانه / دسته‌بندی نشده / سرمربی استقلال خوزستان:شرمنده مردم خوزستان شدیم

سرمربی استقلال خوزستان:شرمنده مردم خوزستان شدیمبه گزارش ایرنا عبداله ویسی روز جمعه پس از شکست سه بر یک مقابل تیم خونه به خونه در مرحله نیمه نهایی جام حذفی در نشست خبری در اهواز اظهار کرد: با تمام وجود برای برنده شدن وارد میدان شدیم اما روز بد تیم ما بود و در همه نقاط زمین ضعف فاحشی داشتیم.
وی با تبریک به تیم خونه به خونه گفت: از خودم تا تمام مجموعه تیم، امروز لایق پیروزی نبودیم و حریف در تمامی نقاط زمین از ما سرتر بود.
وی با اشاره به اینکه روز عجیبی را سپری کردیم افزود: نمی خواهم توجیه کنم اما برای من عجیب بود که در ۱۵ دقیقه سه مصدوم داشتیم در هر صورت امیدوارم که در لیگ برتر فوتبال جبران کنیم.
ویسی با بیان اینکه پس از دریافت گل تغییراتی در تیم انجام دادیم که در نهایت جواب نداد گفت:پس از دریافت گل دوم تمام بازیکنان را برای گل زدن به جلو بردیم که متاسفانه روز بد ما تکمیل شد و گل سوم را خوردیم.
وی با اشاره به اینکه ذهنیت ما این بود که فینالیست می‌شویم و در ادامه شرایط خوبی در لیگ برتر پیدا خواهیم کرد افزود: اکنون باید تمام انرژی‌ خود را برای حفظ تیم در لیگ برتر بگذاریم زیرا حیف است که این سهمیه از بین برود. بی شک با تمام تمرکز می‌جنگیم تا تیم را حفظ کنیم.
دیدار بین دو تیم استقلال خوزستان و خونه به خونه بابل در مرحله نیمه نهایی جام حذفی با نتیجه سه بر یک به سود تیم خونه به خونه به پایان رسید و این تیم به فینال رقابت های جام حذفی راه یافت.
۹۸۷۹/ ۶۰۳۷انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید