خانه / دسته‌بندی نشده / سرمربی استقلال خوزستان:در لیگ برتر می مانیم

سرمربی استقلال خوزستان:در لیگ برتر می مانیمبه گزارش ایرنا عبدالله ویسی روز پنج شنبه در نشست خبری پیش از بازی برابر تیم گسترش فولاد در اهواز اظهار کرد: تیم‌ های فیروز کریمی همیشه خوب بوده اند و بازی با آنها سخت است.
وی گفت:ما با ۲ بردی که اواخر سال قبل و اوایل امسال گرفتیم به آینده امیدواریم و اگر همین روند ادامه داشته باشد در لیگ برتر ماندگار هستیم.
وی با اشاره به اینکه موسی کولی بالی را همانند گذشته در اختیار نداریم و یکی دو بازیکن دیگر هم مصدوم هستند افزود: در بازی قبلی نیز هفت بازیکن اصلی خود را نداشتیم اما نفرات جایگزین بسیار خوب بازی کردند و در این دیدار نیز سعی می کنیم به بازیکنان جوان خود فرصت دهیم.
ویسی در پاسخ به این پرسش که وضعیت اقامت یعقوب کریمی در اهواز چگونه است گفت: ۲ روز پیش یکی از اعضای هیات مدیره اعلام کرد یک منزل برای این بازیکن تهیه می کنیم اما این کار را نکرد که قرار شد کریمی برای چهار باقی مانده لیگ خودش منزل اجاره کند.
وی در خصوص وضعیت کولی بالی هم گفت: نگفته‌ ام کولی بالی سر تمرین نیاید، چون وضعیتش نامشخص بود بلکه گفتم ابتدا باید برود کمیته انضباطی باشگاه تا وضعیت او را تعیین کنند.
دیدار بین دو تیم استقلال خوزستان و گسترش فولاد تبریز روز جمعه ۱۷ فروردین ماه در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار می شود.
۷۱۶۵/۹۸۷/۶۰۶۴انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید