خانه / دسته‌بندی نشده / سران قوا همراه مردم پشت سر رهبری مقابل تهدیددشمن ایستاده اند

سران قوا همراه مردم پشت سر رهبری مقابل تهدیددشمن ایستاده اندبه گزارش ایرنا، سید حسین نقوی حسینی روز پنجشنبه در آیین بهره برداری از پروژه انتقال آب سد ماملو به شهرستان قرچک با حضور وزیر نیرو اظهارداشت: اینکه استکبار جهانی با تمام ابزار به مقابله و دشمنی با ایران اسلامی برآمده نشانه اقتدار نظام دارد.
وی ادامه داد: امروز ایران اسلامی به برکت خون شهدا و ایستادگی مردم به اقتداری دست یافته که بسیاری از کشورهای استکباری درمواجهه با آن چاره ای جز پذیرش شکست ندارند.
حسینی گفت: تمامی گروههای سیاسی و دیپلماتیک که وارد ایران می شوند به مردم کشور به چشم عزت و اقتدار نگاه می کنند، ملتی که با ایستادگی خود بر همه توطئه های دشمنان فائق آمده است.
نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر ایران کشور صاحب ارزشی نبود تمامی قدرت های جهان برای مقابله با آن از ابزارهای تهدید ، تحریم و فشارهای سیاسی و اقتصادی استفاده نمی کردند.
وی بیان کرد: با وجود همه مشکلات بی سابقه ای که دشمنان برای نظام ایجاد کرده اند، تلاش های بسیاری انجام گرفته و خدمات بی شائبه ای به مردم ارائه شده ولی مردم نیز گرفتاری و مطالبات خاص خود را دارند و مسئولان وظیفه دارند به عنوان نوکر مردم، باتمام توان نیازهای آنان را برآورده کنند.
حسینی همچنین با اشاره به خدمات آبفا در شهرستان قرچک گفت: امروز علاوه بر مناطق شهری، تمامی روستاهای قرچک نیز تحت مدیریت آبفای روستایی قرار گرفته اند؛ روستاهایی که بیش از ۵ هزار نفر و به اندازه یک شهر جمعیت دارند.
وی اضافه کرد: هنگام افتتاح سامانه آب شیرین کن قرچک در روستای قشلاق جی تو در دولت هشتم، قرار بود مردم روستا نیز از آب سالم آن استفاده کنند که تاکنون این مهم محقق نشده است.
نقوی از وزیر نیرو خواست شرایطی فراهم کند که مردم روستای قشلاق جی تو از آب سالم و بهداشتی سامانه آب شیرین کن قرچک برخوردار شوند.
قرچک با بیش از ۲۷۰ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
طرح انتقال آب سد ماملو به قرچک به طول ۱۲ کیلومتر با ۲۵۲ میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری رسید.
تهرام/۷۲۵۴/ ۱۰۰۸انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید