خانه / دسته‌بندی نشده / سامانه موشکی باور۳۷۳ به کابوسی برای دشمنان تبدیل شده است

سامانه موشکی باور۳۷۳ به کابوسی برای دشمنان تبدیل شده استبه گزارش ایرنا امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی شامگاه جمعه در یادواره شهدا و ایثارگران مسجد حضرت جوادالائمه اهواز با بیان این که بسیاری از خاطرات تلخ و شیرین در تاریخ ایران هیچگاه از ذهن ملت زدوده نمی‌شود، اظهار کرد: خاطراتی نظیر کودتای ۲۸ مرداد، واقعه طبس، انهدام هواپیمایی مسافری ایرباس در خلیج فارس و مردم کشی و مظلوم کشی در دوران پیش از انقلاب هیچگاه از ذهن مردم خارج نمی شود.
وی افزود: ترور های متعدد و مکرر از زمان پیروزی انقلاب تاکنون و جنگ هشت ساله نیز از جمله خاطرات تلخی است که ملت ایران هیچگاه از ذهن خود خارج نمی کند.
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء ادامه داد: در آن دوران رژیم بعث عراق با ائتلاف ناجوانمردانه با۳۰ کشور به خاک مقدس ایران اسلامی تجاوز کرد اما این ملت شریف ایران و بخصوص مردم غیور خوزستان بودند که در مقابل این دست نشانده آمریکا ایستادگی کردند.
وی تصریح کرد: همانگونه که در طول تاریخ شاهد این وقایع تلخ بودیم یک سری وقایع شیرین نیز در ذهن مردم ماندگار شد و مانند یک رود جاری برای نشل های آینده باقی خواهد ماند که از جمله این خاطرات می توان به پیروزی انقلاب اسلامی که یک انقلاب غیر مسلحانه بود اشاره کرد.
امیر سرتیپ اسماعیلی انقلاب ایران را تجلی محبت و مودت بین مردم ،امام(ره) و ایثار شهدا برشمرد و افزود: دفاع مقدس یکی از وقایع مهم تاریخ ایران است که هیچگاه از ذهن مردم ما خارج نمی شود و این مردم خوزستان بودند که چشم در چشم دشمن خبیث اجازه هیچگونه تعدی به دشمن ندادند.
وی با بیان این که مردم خوزستان حق آب و گل در هشت سال دفاع مقدس دارند، گفت: وحدت و یکپارچکی مردم سایر استان ها و حضور آن ها در کنار دلاور مردان غیور خوزستانی در دوران دفاع مقدس همواره ستودنی است.
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء با بیان این که شهدا نشان دادند که در صف کربلا ماندن مکان و زمان نمی شناسند ،گفت: شهدای ترور، انقلاب ،جنگ تحمیلی، شهدای هسته ای و مدافعان حرم با حضور خود در صحنه و دفاع از آرمان های انقلاب و حریم اهل بیت(ع) به ما نشان دادند که صف کربلا زمان و مکان ندارد.
وی اظهار کرد: ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس بیش از ۲۰۰ هزار شهید را تقدیم انقلاب کرد و اکنون بیش از سه هزار شغل مدیریتی و نظامی داریم که هریک از این مدیران و فرماندهان به شهدا بدهکارند و باید با خدمت به مردم در راه دفاع از ارزش های انقلاب راه شهدا را ادامه دهند.
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء با اشاره به استقرار نمایشی موشک های اس ۳۰۰ در خارج از مسجد جواد الائمه اهواز و استقبال مردم از آنها گفت: یکی از مادران شهید در خارج از مسجد با لبخند به من گفت که این موشک ها نوش جان دشمنان باشد و این همان کردار زینبی است .
وی تصریح کرد: برخی ها می گویند تا چه زمانی باید شعار مرگ بر آمریکا سر دهیم اما تا زمانی که چشم مادران و پدران و جوانان ما اشک بار از خون ریزی های این شیطان بزرگ است، همواره صدای مرگ بر آمریکا به گوش می رسد.
امیر سرتیپ اسماعیلی گفت: این حکومت با خون ریزی کار خود را آغاز کرد درحالی که انقلاب ما مودتی و‌محبتی بود و حکومت آن ها ۲۵۰ سال از عمرش می گذرد در حالی که ایران اسلامی بیش از ۲ هزار سال قدمت دارد و ۴۰ سال است که دست نیاز به دست کسی دراز نکرده است.
وی تصریح کرد: آمریکای جنایتکار در سال ۱۳۸۸ از یک گروه خود فروش که علیه یک حکومت مردمی به خیابان ها ریختند، حمایت کرد، از دولت خونخوار منصور هادی حمایت کرد اما از دولت کاملا مردمی سوریه هیچگاه حمایت نکرد و این نشان می دهد که آمریکا تنها به دنبال خون ریزی بوده و با حکومت های مردمی مشکل دارد.
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء گفت: این دشمن جنایتکار طالبان را تجهیز کرد و پس از آن به ظاهر در عملیات خود فریب ، به جان آن ها افتند و پس از آن داعش را تولید کرد.
وی تصریح کرد: این آمریکا همان کشوری است که اگر با دولتی در دنیا ائتلاف می کند پیش از آن پایگاه نظامی در آن کشور راه اندازی کرده و داشتن پایگاه نظامی حق حاکمیت نسبی و آزادی سربازان برای انجام هر کاری در آن کشور است .
امیر سرتیپ اسماعیلی گفت: آمریکا هرچه بزرگ و قدرتمند باشد بازهم بدهکار ترین دولت دنیا است چرا که مردم این کشور ناراضی ترین مردم دنیا هستند.
وی افزود: در شرایط کنونی مسئولان باید با کار و تلاش فراوان توطئه های دشمن را خنثی کنند چرا که اولین ناامیدی باعث ایجاد فاصله بین جوانان و مسئولان خواهد شد و این همان چیزی است که دشمن سال ها به دنبال آن است.
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب بودن را از بهترین راه های مقابله با دشمن برشمرد و بر کوتاه کردن فاصله مردم با مسئولان تاکید کرد.
وی جنگ نرم ایران را یک لشکرکشی جهانی برشمرد و گفت: پتانسیل روز قدس، ۲۲ بهمن و ۹ دی و روزهای حماسی دیگر از بالاترین پتانسیل ها برای مقابله با دشمن است.
امیر سرتیپ اسماعیلی گفت: در حال حاضر دشمن بیشتر از گذشته در تمامی عرصه ها و بسترهای اجتماعی به دنبال نفوذ است تا بین مردم و مسئولان شکاف ایجاد کند اما حضور یکپارچه مردم درعرصه های اجتماعی دشمن را ناامید می کند.
وی افزود: اکنون هرجایی که یک انقلاب مردمی در حال شکل گیری است، ریشه های پنهانی استکبار در حال تخریب آن انقلاب است.
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء گفت: دشمن در ۶ ماه گذشته عملیات روانی گسترده ای را میان ارتش و سپاه آغاز کرد و قصد ایجاد تفرقه داشت اما باید بداند که ارتش و سپاه برای خدمت به مردم با یکدیگر رفاقت و برای شکافتن سینه دشمن با هم رقابت می کنند.
وی رفاقت و رقابت ارتش و سپاه را نشانه وحدت میان آن ها برشمرد و گفت: ارتش و سپاه هم زمان چشم به آسمان دوخته اند که درعرصه پدافند دفاعی با اقتدار و برادری مقابل تجاوز هر دشمنی ایستادگی کنند.
امیر سرتیپ اسماعیلی گفت: نفس های دشمن در سه هزار کیلومتر دورتر از مرزها احساس می شود و هر جایی علیه ایران اقدام خصمانه ای از سوی کشوری صورت گیرد، این خاک مدفن آن ها خواهد بود.
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء گفت: به مردم وعده می دهیم که با دست در دست گذاشتن همه نیروهای مسلح ، هیچگاه این مملکت متجاوزی نخواهد داشت.
۷۱۵۲/۶۰۶۴انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید