خانه / دسته‌بندی نشده / سالن های تخصصی در اختیار هیات های ورزشی قرار بگیرد

سالن های تخصصی در اختیار هیات های ورزشی قرار بگیردبه گزارش ایرنا، محمدرضا داورزنی روز پنجشنبه در آیین تجلیل از قهرمانان فراملی همدان اظهار کرد: بحث ماده ۸۸ به مثابه غده ای است که باید عمل شود.
وی اضافه کرد: اینکه مکان های ورزشی در مزایده قرار بگیرد، در واقع به این معنا است که ورزش پولی شده است؛ در حالیکه باید مکان های تخصصی به هیات های ورزشی واگذار شود.
وی بیان کرد: این موضوع باعث می شود که هیات های ورزشی نتوانند مکان های ورزشی را در اختیار قرار بگیرند و در واقع پولی شدن به ضرر ورزش کشور است.
داورزنی اضافه کرد: البته وزیر ورزش و جوانان در حال پیگیری برای حل این مشکل است چرا که دغدغه مهمی برای هیات های ورزشی دارد.
وی افزود: هیات های ورزشی به صورت داوطلبانه در راستای توسعه امر ورزش تلاش می کنند و هم اینک ۵۰ هزار نفر در قالب مسئولیت در هیات های ورزشی استان ها، با عشق و علاقه در خدمت توسعه ورزش هستند.
معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: هم اکنون ۱۴ هزار هیات در سطح شهرستان ها و یکهزار و ۴۰۰ هیات در سطح استان ها در رشته های مختلف ورزشی فعال هستند.
وی با ابراز خرسندی از رویداد بین المللی همدان ۲۰۱۸ و انتخاب این شهر به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای آسیایی در سال جاری میلادی، افزود: کسب میزبانی های بین المللی به رونق گردشگری ورزشی کمک شایانی می کند و انتظار می رود به این مهم توجه شود.
داورزنی بیان کرد: تاریخ همدان مملو از افتخارآفرینان در عرصه های مختلف است و در جنگ تحمیلی نیز شاهد رشادت های سرداران بزرگ این استان بوده ایم.
وی امنیت کشور را مرهون جانفشانی شهدای گرانقدر دانست و گفت: امروزه هراس دشمن از نفوذ ایران در منطقه است و این در واقع درد اصلی دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکاست.
داورزنی افزود: امروزه کشورمان با رشادت های سرداران بزرگی نظیر شهید همدانی و شهدای گرانقدر مدافع حرم توانسته است علاوه بر امنیت، از جایگاه مهم در منطقه برخوردار شود.
وی بیان کرد: نفوذ ایران در منطقه منجر به احساس خطر غرب شده است و امنیت ایران در خاورمیانه نیز با رشادت های شهدای گرانقدر و سردار قاسم سلیمانی ایجاد شده است.
وی با تاکید بر اینکه دشمن جوانان و نوجوانان را نشانه گرفته است، گفت: شرایط فعلی ما در دنیا و برنامه ریزی دشمن به مراتب از دوران دفاع مقدس سخت تر و خطرناک تر و رسالت همه ما سنگین تر است.
داورزنی یادآور شد: امروزه رسالت همه دست اندرکاران ورزش کشور تقویت سلامت فکری و روانی جوانان و نوجوانان است.

*** ۴۳ همدانی شانس حضور در رقابت های جاکارتا را دارند
مدیرکل ورزش و جوانان همدان نیز در این آیین گفت: ۴۳ ورزشکار استان شانس حضور در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا اندونزی را دارند.
رسول منعم اظهار کرد: از سال قبل نسبت به تشکیل ستاد حمایت از مستعدان بازی های آسیایی اقدام کرده و در همین راستا کمک های مادی و معنوی به آنها ارایه می کنیم.
وی اضافه کرد: رویکرد اصلی دستگاه ورزش استان در سال جاری با حمایت های محمدناصر نیکبخت استاندار همدان حضور موفق در بازی های آسیایی جاکارتا و سایر رقابت های مهم جهانی است.
منعم با اشاره به رشد ۱۲۰ درصدی عنوان های فراملی کسب شده ورزش استان همدان، گفت: سال گذشته ۸۵ مدال رنگارنگ در رقابت های فراملی توسط قهرمانان استان همدان در رشته های مختلف کسب شد.
منعم افزود: همچنین ۸۹۹ مدال رنگارنگ را سال قبل در مسابقات قهرمانی کشور داشتیم که از این تعداد ۲۹۰ مدال طلا است.
مدیرکل ورزش و جوانان همدان خاطرنشان کرد: ۸۶ عنوان تیمی در رقابت های قهرمانی کشور نیز از دیگر افتخارات ورزش استان همدان در سال گذشته بود.
وی با اشاره به پیشتازی همان در بخش ورزش همگانی گفت: سال گذشته ۲۶ درصد جمعیت استان فعالیت ورزشی داشتند که به نسبت میانگین کشوری شرایط بسیار خوبی داشتیم.
وی با تاکید بر توجه ویژه به رویداد بین المللی همدان ۲۰۱۸ یادآور شد: از ابتدای سال ۲۰۱۸ برنامه های مهم استانی و کشوری را به این عنوان نامگذاری کرده ایم.
به گزارش ایرنا، در آیین امروز از قهرمانان ملی و فراملی ورزش همدان در سطح ملی و بین المللی تجلیل شد.
هم اکنون بیش از ۷۰ هزار ورزشکار سازمان یافته در سطح استان همدان فعالیت دارند.
۷۵۲۰/۲۰۹۰انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید