خانه / دسته‌بندی نشده / سارویه به دنبال تکرار شگفتی برابربانک سرمایه

سارویه به دنبال تکرار شگفتی برابربانک سرمایهبه گزارش خبرنگار ایرنا ، رویابافی تیم سارویه برای پیروزی بر قهرمان زود هنگام والیبال لیگ برتر در حالی است که بانک سرمایه با اقتدار ۱۰ بازی گذشته خود را برابر تیم های قدرتمندی چون پیکان ، شهرداری ارومیه و تبریز با پیروزی خاتمه داد و با ۳۰ امتیاز درصدر جدول لیگ برتر قرار دارد.
اگر سارویه بتواند این دیدار را به سود خود در سالن سید رسول حسینی شهر ساری با بهره گیری از توانایی بازیکنان جوان و هواداران سه آتیشه به پایان برساند ، برای دومین سال در نیم فصل اول رقابت های والیبال لیگ برتر ، عنوان شگفتی ساز ترین تیم را به نام خود ثبت خواهد کرد.
البته پیش بینی می شود به دلیل حضور بانک سرمایه در رقابت های جام باشگاههای جهان ، این تیم در برابر سارویه بازیکنان ملی پوش خود را به میدان نیاورد .
تیم سارویه از ۱۰ بازی گذشته خود با ۱۳ امتیاز در رده هفتم جدول قرار است .
دیدار ۲ تیم سارویه و بانک سرمایه ساعت ۱۶ فردا سه شنبه در سالن سید رسول حسینی ساری برگزار می شود.
مدیرعامل سارویه گفت که عزم کادر فنی و بازیکنان برای شگفتی سازی برابر قهرمان نیم فصل لیگ برتر جزم شده و این برد غیر قابل دسترس نخواهد بود.
محمود گودرزی که با آمدنش به باشگاه و پرداخت بخشی از دستمزد بازیکنان سارویه ۲ برد پیاپی را برای این تیم رقم زد ، افزود : ما با برد برابر بانک سرمایه که قهرمان نیم فصل لیگ محسوب می شود و به خاطر داشتن چند بازیکن ملی پوش ، تیم ملی ایران محسوب می شود ، به دنبال بمب خبری در داخل شهر ساری و جلب توجه مسئولان استانی و شهری به تیم هستیم.
وی ادامه داد : تیم سارویه بازیکنان خوبی را در اختیار دارد و درصورت حمایت مالی مسئولان استانی و شهری می تواند جایگاه خوبی را در جدول برای خود دست و پا کند.
تیم سارویه که با عنوان عمران ساری سال گذشته در لیگ حضور داشت در نیم فصل اول با ۱۵ امتیاز در رده چهارم جدول قرار گرفته بود ولی اگر امسال بازی را در برابر بانک سرمایه ببرد ، به احتمال زیاد به رده پنجم صعود می کند.
** بازی سخت برابر بانک سرمایه
سرمربی تیم سارویه گفت که بانک سرمایه با داشتن بازیکنان تیم ملی ایران و ‘ لوکاس ژیگالدو ‘ پاسور تیم ملی لهستان یکی از قدرتمند ترین تیم لیگ برتر ایران و حتی آسیاست و ما بازی سختی با این تیم در پیش رو داریم.
بهزاد محمودی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : در هر حال برد در برابر این تیم نیز برای ما دور از دسترس نخواهد بود و امیدوارم این اتفاق ورزشی رخ دهد.
وی گفت : بازیکنان تیم سارویه با حمایت مالی مسئولان استانی و شهری می توانند جایگاه بهتری را در لیگ برتر برای خود دست و پا کنند و احتمال این که بتوانیم به مرحله دوم این رقابت ها صعود کنیم ، وجود دارد.
بر اساس قوانین سازمان لیگ فدراسیون والیبال ، هشت تیم در پایان فصل به مرحله بعدی صعود می کنند و قهرمان لیگ نیز از میان این تیم ها که امتیاز بیشتری کسب کند، معرفی می شود.
پارسال تیم بانک سرمایه و پیکان تهران فینالیست این رقابت ها بودند که در نهایت بانک سرمایه قهرمان و پیکان نایب قهرمان شد.
مازندران ۲ نماینده در والیبال لیگ برتر ایران دارد . کاله که هم اکنون در رده پنجم جدول رقابت ها قرار دارد ، دیگر نماینده مازندران در لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور است .
خبرنگار : حسین فلاحتی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
۶۹۸۲/۱۶۵۴انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید